W tym tygodniu dyżur pełni:
Karol Gapiński Barcin * Gąsawa * Janowiec * Kcynia * Łabiszyn * Rogowo * Szubin * Żnin

Karol Gapiński

508-100-098

Gazeta Biskupińska

Kup w naszym sklepie
 
Kup e-Pałuki
strona palukimogilno.pl

Mogilno, Strzelno, Jeziora Wielkie, Dąbrowa, Orchowo, Trzemeszno - o tych miejscowościach przeczytasz tutaj:

Kontakt do redakcji
Redakcja - Żnin:
(52) 302 09 28
Jakość powietrza na Pałukach
klik
 
Reklama na stronie

 
Pobierz aplikację mobilną
 

Porady dla czytelników

Kalendarz wydarzeń

Maxie C. Maultsby Jr., Mariusz Wirga, Michael DeBernardi, ABC Twoich emocji, format 20,5 x 25,5 cm, 256 stron


ABC twoich emocji pomaga zrozumieć, w jaki sposób emocje wpływają na człowieka - oraz to, że może też być odwrotnie. Wyjaśnia, dlaczego nie musimy być więźniami swoich emocji. Emocje bywają pozytywne, neutralne lub negatywne i wszystkie są potrzebne, ale bywa, że zaczynają przeszkadzać w życiu. Jak odzyskać nad nimi kontrolę? Jak odkrywać i radzić sobie z myślami, które są dla nas niezdrowe, szkodzą nam, niszczą nasze relacje? Z myślami, które są dla nas jak t...

Mogilno, plebiscyt, sportowiec, Ziemia Mogileńska
Czytelnicy wybrali 10 najpopularniejszych
     Do 20 lutego do 17:00 redakcja Tygodnika Lokalnego Pałuki i Ziemia Mogileńska przyjmowała kupony i sms-y z głosami na kandydatów w XIV Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2014 roku.

     Po podliczeniu głosów przez komisję plebiscytową, wybrana przez czytelników Pałuk i Ziemi Mogileńskiej złota dziesiątka w porządku alfabetycznym przedstawia się następująco: Marcin Balcerzak - biegi długodystansowe, Krzysztof Chojnacki - piłka nożna, Izabela Jaroszewska - narciarstwo wodne, Damian Łuczak - piłka nożna, Wiktor Mrówczyński - piłka nożna, Jacek Sadowski - piłka nożna, Agata Staniek - pływanie, Jarosław Szpulecki - narciarstwo wodne, Wiktoria Trzcińska - biegi, Mateusz Wawer - pływanie.

     W czwartek w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej wydrukujemy najpopularniejszą dziesiątkę w porządku alfabetycznym, podamy ilość nadesłanych kuponów i sms-ów, a oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w piątek 6 marca podczas Bankietu Sportowego w pubie Patryk w Mogilnie.

Marek Holak, 23 II 2015

 

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry