Artykuł tygodnia
  • Handlował bez rezerwacji
    Handlował bez rezerwacji

         Straż Miejska interweniowała w piątek na targowisku w Żninie. Handel prowadził tam sprzedawca narodowości bułgarskiej. Nie miał jednak wyznaczonego wcześniej miejsca do tego handlu, za którego rezerwację uiściłby opłatę. Regularnie handlujący na targowisku sygnalizowali, że to nie pierwszy tego typu przypadek w Żninie.

    181 kandydatów do Rady Powiatu Mogilno
   
Rada Powiatu liczy 17 radnych. O jedno miejsce w listopadowych wyborach ubiegać się będzie zatem 10,6 kandydatów. Rekordy bije tu jednak gmina Mogilno. O 9 mandatów powiatowych walczyć będzie 105 kandydatów, czyli 11,6 osób na jedno miejsce.

    OKRĘG NUMER 1 - 9 MANDATÓW
    (gmina Mogilno)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA 2006
    1. Leszek Marek Duszyński, l. 39
- Mogilno
    2. Andrzej Grzegorz Jakubowski, l. 46 - Mogilno
    3. Maciej Przemysław Adamski, l. 40 - Mogilno
    4. Wanda Sielecka, l. 49 -    Mogilno
    5. Paweł Lewandowski, l. 26   - Mogilno
    6. Adam Rydwelski, l. 23 -   Mogilno
    7. Krzysztof Ryszard Gołaszewski,l. 49 - Mogilno
    8. Elicja Maria Lewandowska, l. 58   - Świerkówiec
    9. Wiesław Marian Mazurkiewicz,  l. 47 - Mogilno
    10. Krzysztof Wojciech Adamczak, l. 47 - Gębice
    11. Jan Andrzej Błaszak, l. 46   - Wszedzień
    12. Agnieszka Jesiołowska, l. 30-  Świerkówiec
    13. Mariusz Ostrowski, l. 29   - Strzelce
    14. Lidia Anna Konieczka, l. 46   - Dzierżążno
    15. Zygmunt Jasiński, l. 53 - Mogilno
    16. Zenon Jakub Pachała, l. 55 - Mogilno
    17. Wiesław Delikta, l. 47 - Mogilno
    18. Łukasz Drzazgowski, l. 26 - Mogilno

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
    1. Tadeusz Juliusz Szymański, l. 52 - Bielice
   
2. Teresa Zofia Kujawa, l. 56 - Mogilno
    3. Kazimierz Stanisław Łaganowski, l. 64 - Mogilno
    4. Robert Franciszek Musidłowski, l. 36 - Mogilno
    5. Mirosław Andrzej Krygier, l. 48 - Huta Palędzka
    6. Zbigniew Krzywy, l. 69 - Mogilno
    7. Elżbieta Beata Ilska, l. 47 -    Iskra
    8. Piotr Marian Jakubowski, l. 48 - Mogilno
    9. Grzegorz Paweł Chojecki, l. 53 - Mogilno
    10. Violetta Skorupińska, l. 39 - Wylatowo
    11. Przemysław Wojciech Sulicki, l. 39 - Mogilno
    12. Stanisław Józef Miężał, l. 55 - Wylatowo
    13. Halina Maria Kotarska, l. 54 - Kwieciszewo
    14. Lidia Teresa Rudy-Figiel, l. 40 - Mogilno
    15. Stefan Harko, l. 55 - Mogilno
    16. Feliks Żywica, l. 54 - Gozdawa
    17. Lucyna Borsz-Drzewiecka, l. 66 - Mogilno
    18. Dariusz Roman Ostrowski, l. 45 - Mogilno

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE W MOGILNIE
    1. Jacek Piotr Kraśny, l. 42 - Świerkówiec
    2. Michał Sieracki, l. 43 - Czarnotul
    3. Robert Arkadiusz Zawadzki, l. 44 - Padniewko
    4. Marek Mądrowski, l. 39 - Gębice
    5. Hieronim Franciszek Kwiatkowski, l. 56 - Mogilno
    6. Wacław Bukowski, l. 47 - Mogilno
    7. Zofia Harędzka, l. 45    - Mogilno
    8. Marcin Buzała, l. 42 - Świerkówiec
    9. Zdzisław Eugeniusz Łukasik, l. 57 - Mogilno
    10. Ryszard Weber, l. 48 - Padniewko
    11. Marek Andrzejewski, l. 20 - Mielenko
    12. Dariusz Łucjan Stalinski, l. 40 - Mogilno
    13. Piotr Konieczka, l. 40 - Marcinkowo
    14. Paweł Piotr Jarlaczyk, l. 54 - Mogilno
    15. Iwona Monika Szczęsna-Dymel, l. 27 - Mogilno
    16. Mirosław Włodzimierz Wieczorek, l. 50  - Mogilno
    17. Zbigniew Jerzy Kowalski, l. 46 - Mogilno
   

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST
    1. Jerzy Szczotka, l. 52  - Mogilno
    2. Alicja Maria Zarywska, l. 54 - Wylatowo
    3. Andrzej Urban, l. 50 - Stawiska
    4. Wojciech Czerniak, l. 52 - Mogilno
    5. Wojciech Józef Orchowski, l. 50 - Chabsko
    6. Stanisław Adam Ozga, l. 58 - Białotul
    7. Marian Jan Rewers, l. 49 - Mogilno
    8. Roman Radosław Rogacki, l. 27 - Gozdanin
    9. Wiesław Ryszard Barszcz, l. 62 - Stawiska
    10. Jarosław Łukasz Kwiatkowski, l. 21 - Wszedzień
    11. Zbigniew Gapiński, l. 37 - Palędzie Dolne
    12. Jerzy Kazimierz Derdowski, l. 62 - Mogilno
    13. Krzysztof Wojciech Grajek, l. 46 - Niestronno
    14. Piotr Kusz, l. 46 - Mogilno
    15. Czesław Zbigniew Młynarczyk, l. 52 - Mogilno
    16. Władysław Janusz Winiarski, l. 65 - Mogilno

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    1. Radosław Szymon Trepiński, l. 54 - Mogilno
    2. Hieronim Antoni Rumianowski, l. 47 - Mogilno
    3. Rafał Mariusz Giemza, l. 43 - Mogilno
    4. Maria Jolanta Jasińska, l. 52 - Mogilno
    5. Jacek Adam Ładziak, l. 49 - Mogilno
    6. Jan Adam Szczególski, l. 25 - Ratowo
    7. Maria Alina Biernacka, l. 48 - Ciechrz
    8. Adam Morawski, l. 56 - Mogilno
    9. Lucyna Wolska, l. 34 - Mogilno
    10. Marzena Misiarz-Cienguszewska, l. 26 - Wieniec
    11. Kazimierz Zarychta, l. 47 - Wyrobki
    12. Grażyna Ewa Grześkowiak, l. 46 - Mogilno
    13. Wacław Stefan Śmiełowski, l. 69 - Mogilno

    KOMITET WYBORCZY PSL
    1. Tomasz Barczak, l. 50 - Gębice
    2. Przemysław Piotr Majcherkiewicz,
l. 52 - Mogilno
    3. Jan Andrzej Gwiazda, l. 53
- Mogilno
    4. Jan Pawlak, l. 73        - Wylatowo
    5. Jan Władysław Michałowski, l. 60
- Olsza
    6. Andrzej Antoni Kacperski, l. 50
- Mogilno
    7. Ewa Maria Ratajczak, l. 54
- Mogilno
    8. Mirosław Kazimierz Leszczyński,
l. 44 - Goryszewo
    9. Marian Tadeusz Manuszewski,
l. 56 - Strzelce
    10. Krzysztof Franciszek Wegner,
l. 54 - Wszedzień
    11. Jan Wojciech Bartecki, l. 50
- Mielno
    12. Stanisław Piński, l. 48 - Mogilno

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMOOBRONA RP
    1. Leszek Czesław Nowacki, l. 52
- Świerkówiec
    2. Zygmunt Kuźba, l. 60      - Mogilno
    3. Małgorzata Stanisława Ledwożyw, l. 50                         
- Mogilno
    4. Grażyna Janina Skornia-Cieślewicz, l. 52                             
- Olsza
    5. Wojciech Krzyżan, l. 52   - Żabno
    6. Krzysztof Filipek, l. 25 - Żabienko
    7. Zenon Dłutkowski, l. 52
- Twierdziń
    8. Zdzisława Kazimiera Kąkolewska,
l. 62 - Mogilno
    9. Katarzyna Chojnacka, l. 36
- Padniewko
    10. Justyna Joanna Pułkownik, l. 29
- Mogilno
    11. Artur Tomasz Gumiński, l. 21
- Żabno


    OKRĘG NUMER 2 - 4 MANDATY
    (gmina Dąbrowa i gmina Jeziora Wielkie)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST
    1. Karol Piotr Dłutkowski, l. 47 - Białe Błota
    2. Krzysztof Laskowski, l. 37 - Jeziora Wielkie
    3. Marek Antoni Bosiacki, l. 51 - Dąbrowa
    4. Waldemar Michał Matczak, l. 33 - Jeziora Wielkie
    5. Ewa Jolanta Wilk, l. 49 - Szczepanowo
    6. Stefan Jan Michalski, l. 59 - Wójcin
    7. Sebastian Puzio, l. 30 - Szczepanowo
    8. Dorota Andrzejkiewicz, l. 40 - Rzeszyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA 2006
    1. Marcin Jakub Drzazgowski, l. 23 - Mogilno
    2. Robert Dariusz Abram, l. 37 - Parlin
    3. Danuta Koziołkiewicz-Fiuta, l. 40 - Mierucin
    4. Wiesław Bilski, l. 43  - Żółwiny
    5. Magdalena Krukowska, l. 30 - Dąbrowa
    6. Mateusz Szmańda, l. 29 - Słaboszewko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSL
    1. Wiesław Stanisław Gałązka, l. 54 - Mokre
    2. Dariusz Kurzawa, l. 30 - Rzeszynek
    3. Stefan Marian Światlak, l. 59 - Włostowo
    4. Henryk Przybysz, l. 53 - Dąbrowa
    5. Eugeniusz Krzysztof Polewski, l. 49 - Nożyczyn
    6. Edward Brzezicki, l. 44 - Szczepanowo

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    1. Melania Maria Kranc, l. 45 - Wola Kożuszkowa
    2. Mirosław Ossowski, l. 41 - Jeziora Wielkie
    3. Michał Kastarynda, l. 25 - Nożyczyn
    4. Marcin Michał Kaszowski, l. 20 - Słaboszewo
    5. Krystyna Kasprzak, l. 46 - Dąbrowa
    6. Magdalena Zacharias, l. 27 - Mogilno

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
    1. Grzegorz Kozłowski, l. 47 - Wola Kożuszkowa
    2. Franciszek Pałucki, l. 57 - Jeziora Wielkie
    3. Klaudia Wiśniewska, l. 29 - Rzeszyn
    4. Rafał Mariusz Żuchowski, l. 42 - Wójcin
    5. Elżbieta Maria Milczarek, l. 52 - Dąbrowa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMOOBRONA RP
    1. Tomasz Zbytniewski, l. 31 - Wójcin
    2. Bogdan Ryszard Zawadzki, l. 51 - Mokre
    3. Dariusz Ciesielczyk, l. 32 - Wójcin
    4. Jan Lidmann, l. 61 - Białe Błota
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE W MOGILNIE
    1. Sławomir Paluch, l. 36 - Dąbrowa
    2. Ryszard Basa, l. 51
- Szczepanowo
    3. Andrzej Jan Wcisło, l. 54
- Szczepanowo
    4. Stanisława Łagowska, l. 55
- Dąbrowa
   

    OKRĘG NUMER 3 - 4 MANDATY
    (gmina Strzelno)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSL
    1. Ewaryst Zdzisław Matczak, l. 52 - Jaworowo
    2. Przemysław Antoni Zowczak, l. 47 - Zofijówka
    3. Krzysztof Mleczko, l. 45 - Bławaty
    4. Janina Maria Baranowska, l. 56 - Bronisław
    5. Jarosław Marek, l. 26 - Markowice
    6. Stanisław Franciszek Gładyszewski, l. 60 - Ostrowo
    7. Krzysztof Jerzy Szarzyński, l. 43 - Mogilno
    8. Roman Jankowski, l. 39 - Strzelno

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
    1. Włodzimierz Buczkowski, l. 62 - Strzelno
    2. Piotr Kazimierz Sienkiewicz, l. 40 - Młynice
    3. Jerzy Antoni Zebel, l. 52 - Strzelno
    4. Zdzisław Marat, l. 64 - Markowice
    5. Mariusz Piotr Podhorodecki, l. 36 - Strzelno Klasztorne
    6. Barbara Ewa Fibikowska, l. 53 - Strzelno
    7. Bartosz Zieliński, l. 28 - Strzelno
    8. Maciej Banaszkiewicz, l. 42 - Strzelno

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST
    1. Jan Zdzisław Szarek, l. 59 - Strzelno
    2. Jan Harasimowicz, l. 67 - Strzelno
    3. Damian Michał Rybak, l. 30 - Strzelno
    4. Piotr Wojciech Pawłowski, l. 28 - Bronisław
    5. Rafał Budny, l. 30 - Strzelno
    6. Andrzej Marian Lipiński, l. 54 - Strzelno
    7. Stanisław Andrzej Dobrzyński, l. 56 - Strzelno

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW
SAMOOBRONA RP
1. Wojciech Leśny, l. 23  - Rzadkwin
2. Karol Jan Kościelny, l. 23
- Ciechrz
3. Karol Owczarzak, l. 26
- Bławatki
4. Andrzej Szmańda, l. 51  - Ciechrz
5. Anna Jadwiga Kubiak, l. 23
- Bławatki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW
PRZYMIERZE W MOGILNIE
1. Remigiusz Marek Koprowski,
l. 45 - Strzelno
2. Janusz Piotr Kasprzyk, l. 40
- Strzelno
3. Marian Figas, l. 52         - Strzelno
4. Waldemar Jerzy Słowiński, l. 47
- Strzelno
5. Roman Żółkiewicz, l. 47  - Strzelno

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW
WSPÓLNOTA 2006
1. Grażyna Barbara Adamska, l. 49
- Strzelno
2. Aniela Pawlak, l. 52- Ciencisko
3. Antoni Walicki, l. 49     - Strzelno
4. Waldemar Wrona, l. 40
- Wymysłowice
zebrał:

Marek Holak, Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 766 (42/2006)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj.
Copyright 2006-2010 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry