Regulamin

Logowanie   Rejestracja

E-Pałuki

Elektroniczne wydanie tygodnika Pałuki oraz tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska - to wygodna forma czytania bez wychodzenia z domu, na monitorze własnego komputera. System zapewnia zapoznanie się z bieżącymi i archiwalnymi numerami w/w tygodników (pełnymi stronami identycznymi z papierowymi), daje możliwość powiększania tekstu i grafikiZawartość

e-Pałuki zawierają wszystkie strony tygodnika Pałuki lub Pałuki i Ziemia Mogileńska wraz z wszystkimi elementami graficznymi, które się na nich znajdowały w wersji drukowanej na papierze. Nie ma w nich insertów, jakie dodawane są do papierowych wydań, np. programu telewizyjnego, płyt, kalendarza itp.


Cennik

Okres prenumeratyCena
Jedno bieżące wydanie3,69 zł
Jedno archiwalne wydanie3,69 zł

Jak wykupić dostęp

Aby wykupić dostęp wystarczy wybrać opcję po prawej stronie: jedno wydanie tygodnika. Możliwy jest również zakup archiwalnych numerów, wystarczy wybrać opcję przeglądania wydań i z pomocą kalendarza wyszukać interesujący numer gazety. Następnie proszę postępować zgodnie z instrukcjami na stronie.


Korzystanie

Jeden wykupiony dostęp do elektronicznego wydania danego tytułu prasowego pozwala na wielokrotne oglądanie, przy czym nie jest możliwy dostęp z więcej niż jednego stanowiska komputerowego (szczegóły zawarte są w regulaminie). E-Pałuki można przeczytać od godziny 6.00 w dniu wydania papierowych tygodników Pałuki, Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz Pałuki Wkładka Magazynowa.
Uwaga! System e-Pałuk jest zabezpieczony przed niedozwolonymi operacjami na stronie. Po wykryciu takich działań Twoje konto zostanie zablokowane. Szczegóły w regulaminie


Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj.
Copyright 2006-2010 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry