Artykuł tygodnia
  • Blok socjalny za "Trójką"
    Blok socjalny za

         Od 1 stycznia PGM zmieni się w PUK. Oprócz mieszkaniówką zajmie się też zielenią miejską i opróżnianiem koszy ulicznych. Jednym z zadań PUK-u będzie też gminna inwestycja polegająca na budowie bloku socjalnego. Ma on stanąć na działce znajdującej się za salą kameralną "Trójki".

I Komunia Święta, parafia pw. NMPKP, Dąbrowa, 9 V 2010

9 maja był uroczystym dniem dla jedenaściorga dzieci przystępujących do I Komunii Świętej w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Dąbrowie. Pana Jezusa dzieci otrzymały z rąk ks. proboszcza Mirosława Kaczmarka, a przygotowała je do tego dnia katechetka Maria Szmytkiewicz. Do Sakramentu przystąpili: Daria Groń, Bartłomiej Kaiser, Klaudiusz Kończal, Filip Kusz, Daniel Malak, Kacper Mendel, Agata Mikulska, Marika Pogorzelska, Piotr Sternik, Błażej Strzelecki, Magdalena Szymczak. fot. Joanna Świetnicka

Ocena: 0/5 (0 Głosów)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj.
Copyright 2006-2010 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry