XXI  FESTYN  ARCHEOLOGICZNY
12 – 20.09.2015 r., w godzinach 10:00-17:00 , weekendy 10:00-18:00
„Smaki w przeszłości”

 

 

12.09.2015 r. - Sobota
10:00 - Otwarcie Festynu
10:30 - Otwarcie wystawy czasowej w pawilonie muzealnym
„Smaki w przeszłości” – pokazy i opowieści:
10:00 – 16:00 - Pokaz warzenia piwa
10:00 – 18:00 - Rybołówstwo w epoce kamienia – jak wyglądały najstarsze techniki połowu ryb
10:00 – 18:00 - Kuchnia rycerska – pokazy i degustacje
10:00 – 18:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni litewskiej, białoruskiej, holenderskiej, węgierskiej oraz
degustacja potraw
10:00 – 18:00 - Pokazy wypiekania podpłomyków
10:00 – 18:00 - Przechowywanie i konserwacja żywności we wczesnym średniowieczu
10:00 – 18:00 - Sery krowie i kozie – wyrób i przetwórstwo
10:30 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
10:30 - Dojenie kozy „Chatki”
11:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
12:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
12:00 – 12:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości – opowieść
12:30 - Kuchnia wczesnego średniowiecza – pokaz i opowieść
13:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
13:00 - Kuchnia mezolityczna – opowieść i pokaz przygotowywania potraw łowców i zbieraczy
13:00 - „Ulubione smaki średniowiecza przyczyną wielkich odkryć” - pokaz i opowieść
13:00 - Jak powstawała wysmakowana ilustracja
13:30 - Potrawy mieszkańców biskupińskiego grodu – opowieść i degustacja
14:00 - Kuchnia antyczna – opowieść i degustacja
14:30 - Ceramiczna zastawa stołowa i naczynia kuchenne od neolitu do wczesnego średniowiecza – pokaz i
opowieść
15:00 – 15:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości - opowieść
15:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
16:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
16:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
Wykłady w pawilonie muzealnym:
13:30 - Prelekcja na temat ucztowania w średniowieczu na zamkach, dworach, klasztorach i chłopskich
chałupach – Daniel Dawidowicz
14:00 - „Nie samym mięsem żył człowiek przez wieki” – oprowadzenie po wystawie czasowej
Konkursy:
11:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
12:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
13:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
14:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
15:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
16:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
Koncerty, pokazy i warsztaty tańców:
11:00 – 11:30 - Pokazy tańców szkockich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
11:30 – 12:00 - Koncert zespołu „Percival” (osada łużycka)
12:30 – 13:00 - Koncert zespołu „Laiminguo” (wioska wczesnopiastowska)
15:30 – 16:00 - Koncert zespołu „Laiminguo” (osada łużycka)
16:30 – 17:00 - Koncert zespołu „Percival” (wioska wczesnopiastowska)
16:00 – 16:30 - Pokazy tańców irlandzkich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
16:30 – 17:00 - Warsztaty taneczne dla zwiedzających z zespołem „Comhlan” (osada łużycka)
Pokazy towarzyszące:
10:00 – 12:00 - Jak eksplorować pochówek i co antropolog przeczyta w kościach ludzkich
11:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
11:00 – 12:00 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
11:30 - Pokaz orki pradziejowej (wioska neolityczna)
12:00 – 12:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
12:00 - Wykorzystanie wykrywaczy metali do poszukiwań archeologicznych
12.00 – 12:30 - Korowanie i barwienie wierzby
12:00 – 14:00 - Skrzydełko czy nóżka! Zajęcia w warsztacie archeozoologa
13.00 – 14:00 - Pokaz zasad datowania dendrochronologicznego
13:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
13:00 - Pokazy łucznictwa węgierskiego
13:30 - Pokaz rozpalania ognia za pomocą krzesiwa
14:00 - Jak dawniej książki powstawały? - pokaz działania prasy drukarskiej Mistrza Gutenberga
14:00 – 16:00 - Gry i zabawy – czyli rozpoznajemy kości zwierzęce
15:00 – 15:20 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
15:00 – 15:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
15:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
16:00 – 18:00 - Nauka liczenie kości wg ich rodzaju – ile człowiek ma paliczków?

13.09.2015 r. - Niedziela
„Smaki w przeszłości” – pokazy i prezentacje:
10:00 – 16:00 - Pokaz warzenia piwa
10:00 – 18:00 - Rybołówstwo w epoce kamienia – jak wyglądały najstarsze techniki połowu ryb
10:00 – 18:00 - Kuchnia rycerska – pokazy i degustacje
10:00 – 18:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni litewskiej, białoruskiej, holenderskiej, węgierskiej oraz
degustacja potraw
10:00 – 18:00 - Pokazy wypiekania podpłomyków
10:00 – 18:00 - Przechowywanie i konserwacja żywności we wczesnym średniowieczu
10:00 – 18:00 - Sery krowie i kozie – wyrób i przetwórstwo
10:30 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
10:30 - Dojenie kozy „Chatki”
11:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
12:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
12:00 – 12:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości – opowieść
12:30 - Kuchnia wczesnego średniowiecza – pokaz i opowieść
13:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
13:00 - Kuchnia mezolityczna – opowieść i pokaz przygotowywania potraw łowców i zbieraczy
13:00 - „Ulubione smaki średniowiecza przyczyną wielkich odkryć” - pokaz i opowieść
13:00 - Jak powstawała wysmakowana ilustracja
13:30 - Potrawy mieszkańców biskupińskiego grodu – opowieść i degustacja
14:00 - Kuchnia antyczna – opowieść i degustacja
14:30 - Rozstrzygnięcie międzynarodowego konkursu kulinarnego
15:00 – 15:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości - opowieść
15:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
16:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
16:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i
degustacja
Wykłady w pawilonie muzealnym:
13:30 - Prelekcja na temat ucztowania w średniowieczu na zamkach, dworach, klasztorach i chłopskich
chałupach – Daniel Dawidowicz
14:00 - „Nie samym mięsem żył człowiek przez wieki” – oprowadzenie po wystawie czasowej
Konkursy:
11:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
12:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
13:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
14:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
15:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
16:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
Koncerty, pokazy i warsztaty tańców:
11:00 – 11:30 - Pokazy tańców szkockich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
11:30 – 12:00 - Koncert zespołu „Remdih” (osada łużycka)
12:30 – 13:00 - Koncert zespołu „Percival” (wioska wczesnopiastowska)
14:00 – 14:30 - Koncert zespołu „Laiminguo” (osada łużycka)
14:30 – 15:00 - Koncert zespołu „Remdih” (wioska wczesnopiastowska)
15:30 – 16:00 - Koncert zespołu „Percival” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Pokazy tańców irlandzkich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
16:30 – 17:00 - Warsztaty taneczne dla zwiedzających z zespołem „Comhlan” (osada łużycka)
16:30 – 17:00 - Koncert zespołu „Laiminguo” (wioska wczesnopiastowska)
Pokazy towarzyszące:
10:00 – 12:00 - Jak eksplorować pochówek i co antropolog przeczyta w kościach ludzkich
11:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
11:00 – 12:00 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
11:30 - Pokaz orki pradziejowej (wioska neolityczna)
12:00 – 12:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
12:00 - Wykorzystanie wykrywaczy metali do poszukiwań archeologicznych
12.00 – 12:30 - Korowanie i barwienie wierzby
12:00 – 14:00 - Skrzydełko czy nóżka! Zajęcia w warsztacie archeozoologa
13:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
13:00 - Pokazy łucznictwa węgierskiego
13.00 – 14:00 - Pokaz zasad datowania dendrochronologicznego
13:30 - Pokaz rozpalania ognia za pomocą krzesiwa
14:00 - Jak dawniej książki powstawały? - pokaz działania prasy drukarskiej Mistrza Gutenberga
14:00 – 16:00 - Gry i zabawy – czyli rozpoznajemy kości zwierzęce
15:00 – 15:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
15:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
15:00 – 15:20 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
16:00 – 18:00 - Nauka liczenie kości wg ich rodzaju – ile człowiek ma paliczków?

14.09.2015 r. - Poniedziałek
Dzień dla niepełnosprawnych
„Smaki w przeszłości” – pokazy i opowieści:
10:00 – 17:00 - Rybołówstwo w epoce kamienia – jak wyglądały najstarsze techniki połowu ryb
10:00 – 17:00 - Kuchnia rycerska – pokazy i degustacje
10:00 – 17:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni litewskiej, białoruskiej, holenderskiej, węgierskiej oraz
degustacja potraw
10:00 – 17:00 - Pokazy wypiekania podpłomyków
10:00 – 17:00 - Przechowywanie i konserwacja żywności we wczesnym średniowieczu
10:00 – 17:00 - Sery krowie i kozie – wyrób i przetwórstwo
10:30 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
10:30 - Dojenie kozy „Chatki”
11:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
12:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
12:00 – 12:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości – opowieść
12:00 - Jak dawniej książki powstawały? - pokaz działania prasy drukarskiej Mistrza Gutenberga
12:30 - Kuchnia wczesnego średniowiecza – pokaz i opowieść
13:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
13:00 - Kuchnia mezolityczna – opowieść i pokaz przygotowywania potraw łowców i zbieraczy
13:00 - „Ulubione smaki średniowiecza przyczyną wielkich odkryć” - pokaz i opowieść
13:00 - Jak powstawała wysmakowana ilustracja
13:30 - Potrawy mieszkańców biskupińskiego grodu – opowieść i degustacja
14:00 - Kuchnia antyczna – opowieść i degustacja
14:30 - Ceramiczna zastawa stołowa i naczynia kuchenne od neolitu do wczesnego średniowiecza – pokaz i
opowieść
15:00 – 15:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości - opowieść
15:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
16:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
16:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
Wykłady w pawilonie muzealnym:
12:30 - Prelekcja na temat ucztowania w średniowieczu na zamkach, dworach, klasztorach i chłopskich
chałupach – Daniel Dawidowicz
Konkursy:
11:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
12:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
13:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
14:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
15:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
Koncerty, pokazy i warsztaty tańców:
10:30 – 11:00 - Pokazy tańców szkockich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
11:30 – 12:00 - Koncert zespołu „Percival” (osada łużycka)
12:00 – 12:30 - Koncert zespołu „Laiminguo” (wioska wczesnopiastowska)
13:30 – 14:00 - Koncert zespołu „Remdih” (osada łużycka)
14:30 – 15:00 - Koncert zespołu „Laiminguo” (osada łużycka)
15:00 – 15:30 - Koncert zespołu „Percival” (wioska wczesnopiastowska)
15:30 – 16:00 - Pokazy tańców irlandzkich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Warsztaty taneczne dla zwiedzających z zespołem „Comhlan” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Koncert zespołu „Remdih” (wioska wczesnopiastowska)
Pokazy towarzyszące:
10:00 – 12:00 - Jak eksplorować pochówek i co antropolog przeczyta w kościach ludzkich
10:30 – 10:50 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
11:00 – 11:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
11:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
11:30 - Pokaz orki pradziejowej (wioska neolityczna)
12:00 – 12:30 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
12:00 – 14:00 - Skrzydełko czy nóżka! Zajęcia w warsztacie archeozoologa
12:30 - Konkurs – rozpoznawanie i porównywanie drewna wybranych gatunków drzew
13:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
13.00 – 14:00 - Pokaz zasad datowania dendrochronologicznego
13:30 - Pokaz rozpalania ognia za pomocą krzesiwa
14:00 – 14:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
14:00 – 16:00 - Gry i zabawy – czyli rozpoznajemy kości zwierzęce
14:30 – 14:50 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
15:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
15:00 – 15:30 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
16:00 – 17:00 - Nauka liczenie kości wg ich rodzaju – ile człowiek ma paliczków?

15.09.2015 r. - Wtorek
„Smaki w przeszłości” – pokazy i opowieści:
10:00 – 17:00 - Rybołówstwo w epoce kamienia – jak wyglądały najstarsze techniki połowu ryb
10:00 – 17:00 - Kuchnia rycerska – pokazy i degustacje
10:00 – 17:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni litewskiej, białoruskiej, holenderskiej, węgierskiej oraz
degustacja potraw
10:00 – 17:00 - Pokazy wypiekania podpłomyków
10:00 – 17:00 - Przechowywanie i konserwacja żywności we wczesnym średniowieczu
10:00 – 17:00 - Sery krowie i kozie – wyrób i przetwórstwo
10:30 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
10:30 - Dojenie kozy „Chatki”
11:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
12:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
12:00 – 12:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości – opowieść
12:30 - Kuchnia wczesnego średniowiecza – pokaz i opowieść
13:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
13:00 - Kuchnia mezolityczna – opowieść i pokaz przygotowywania potraw łowców i zbieraczy
13:00 - „Ulubione smaki średniowiecza przyczyną wielkich odkryć” - pokaz i opowieść
13:00 - Jak powstawała wysmakowana ilustracja
13:30 - Potrawy mieszkańców biskupińskiego grodu – opowieść i degustacja
14:00 - Kuchnia antyczna – opowieść i degustacja
14:30 - Ceramiczna zastawa stołowa i naczynia kuchenne od neolitu do wczesnego średniowiecza – pokaz i
opowieść
15:00 – 15:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości - opowieść
15:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
16:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
16:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
Wykłady w pawilonie muzealnym:
12:30 - Prelekcja na temat ucztowania w średniowieczu na zamkach, dworach, klasztorach i chłopskich
chałupach – Daniel Dawidowicz
Konkursy:
11:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
12:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
13:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
14:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
15:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
Koncerty, pokazy i warsztaty tańców:
10:30 – 11:00 - Pokazy tańców szkockich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
11:30 – 12:00 - Koncert zespołu „Laiminguo” (osada łużycka)
12:00 – 12:30 - Koncert zespołu „Remdih” (wioska wczesnopiastowska)
13:30 – 14:00 - Koncert zespołu „Percival” (osada łużycka)
14:30 – 15:00 - Koncert zespołu „Remdih” (osada łużycka)
15:00 – 15:30 - Koncert zespołu „Laiminguo ” (wioska wczesnopiastowska)
15:30 – 16:00 - Pokazy tańców irlandzkich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Warsztaty taneczne dla zwiedzających z zespołem „Comhlan” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Koncert zespołu „Percival” (wioska wczesnopiastowska)
Pokazy towarzyszące:
10:00 – 12:00 - Jak eksplorować pochówek i co antropolog przeczyta w kościach ludzkich
10:30 – 10:50 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
11:00 – 11:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
11:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
11:30 - Pokaz orki pradziejowej (wioska neolityczna)
12:00 – 14:00 - Skrzydełko czy nóżka! Zajęcia w warsztacie archeozoologa
12:00 – 12:30 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
12:00 - Jak dawniej książki powstawały? - pokaz działania prasy drukarskiej Mistrza Gutenberga
13:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
13.00 – 14:00 - Pokaz zasad datowania dendrochronologicznego
13:30 - Pokaz rozpalania ognia za pomocą krzesiwa
14:00 – 14:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
14:00 – 16:00 - Gry i zabawy – czyli rozpoznajemy kości zwierzęce
14:30 – 14:50 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
15:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
15:00 – 15:30 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
16:00 – 17:00 - Nauka liczenie kości wg ich rodzaju – ile człowiek ma paliczków?

16.09.2015 r. - Środa
„Smaki w przeszłości” – pokazy i opowieści:
10:00 – 17:00 - Rybołówstwo w epoce kamienia – jak wyglądały najstarsze techniki połowu ryb
10:00 – 17:00 - Kuchnia rycerska – pokazy i degustacje
10:00 – 17:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni litewskiej, białoruskiej, holenderskiej, węgierskiej oraz
degustacja potraw
10:00 – 17:00 - Pokazy wypiekania podpłomyków
10:00 – 17:00 - Przechowywanie i konserwacja żywności we wczesnym średniowieczu
10:00 – 17:00 - Sery krowie i kozie – wyrób i przetwórstwo
10:30 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
10:30 - Dojenie kozy „Chatki”
11:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
12:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
12:00 – 12:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości – opowieść
12:30 - Kuchnia wczesnego średniowiecza – pokaz i opowieść
13:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
13:00 - Kuchnia mezolityczna – opowieść i pokaz przygotowywania potraw łowców i zbieraczy
13:00 - „Ulubione smaki średniowiecza przyczyną wielkich odkryć” - pokaz i opowieść
13:00 - Jak powstawała wysmakowana ilustracja
13:30 - Potrawy mieszkańców biskupińskiego grodu – opowieść i degustacja
14:00 - Kuchnia antyczna – opowieść i degustacja
14:30 - Ceramiczna zastawa stołowa i naczynia kuchenne od neolitu do wczesnego średniowiecza – pokaz i
opowieść
15:00 – 15:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości - opowieść
15:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
16:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
16:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
Wykłady w pawilonie muzealnym:
12:30 - Prelekcja na temat ucztowania w średniowieczu na zamkach, dworach, klasztorach i chłopskich
chałupach – Daniel Dawidowicz
Konkursy:
11:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
12:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
13:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
14:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
15:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
Koncerty, pokazy i warsztaty tańców:
10:30 – 11:00 - Pokazy tańców szkockich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
11:30 – 12:00 - Koncert zespołu „Remdih” (osada łużycka)
12:00 – 12:30 - Koncert zespołu „Percival” (wioska wczesnopiastowska)
13:30 – 14:00 - Koncert zespołu „Laiminguo” (osada łużycka)
14:30 – 15:00 - Koncert zespołu „Percival” (osada łużycka)
15:00 – 15:30 - Koncert zespołu „Remdih” (wioska wczesnopiastowska)
16:00 – 16:30 - Koncert zespołu „Laiminguo” (wioska wczesnopiastowska)
15:30 – 16:00 - Pokazy tańców irlandzkich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Warsztaty taneczne dla zwiedzających z zespołem „Comhlan” (osada łużycka)
Pokazy towarzyszące:
10:00 – 12:00 - Jak eksplorować pochówek i co antropolog przeczyta w kościach ludzkich
10:30 – 10:50 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
11:00 – 11:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
11:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
11:30 - Pokaz orki pradziejowej (wioska neolityczna)
12:00 – 12:30 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
12:00 – 14:00 - Skrzydełko czy nóżka! Zajęcia w warsztacie archeozoologa
12:00 - Jak dawniej książki powstawały? - pokaz działania prasy drukarskiej Mistrza Gutenberga
13:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
13.00 – 14:00 - Pokaz zasad datowania dendrochronologicznego
13:30 - Pokaz rozpalania ognia za pomocą krzesiwa
14:00 – 14:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
14:00 – 16:00 - Gry i zabawy – czyli rozpoznajemy kości zwierzęce
14:30 – 14:50 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
15:00 – 15:30 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
15:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
16:00 – 17:00 - Nauka liczenie kości wg ich rodzaju – ile człowiek ma paliczków?

17.09.2015 r. - Czwartek
„Smaki w przeszłości” – pokazy i opowieści:
10:00 – 17:00 - Rybołówstwo w epoce kamienia – jak wyglądały najstarsze techniki połowu ryb
10:00 – 17:00 - Kuchnia rycerska – pokazy i degustacje
10:00 – 17:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni litewskiej, białoruskiej, holenderskiej, węgierskiej oraz
degustacja potraw
10:00 – 17:00 - Pokazy wypiekania podpłomyków
10:00 – 17:00 - Przechowywanie i konserwacja żywności we wczesnym średniowieczu
10:00 – 17:00 - Sery krowie i kozie – wyrób i przetwórstwo
10:30 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
10:30 - Dojenie kozy „Chatki”
11:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
12:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
12:00 – 12:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości – opowieść
12:30 - Kuchnia wczesnego średniowiecza – pokaz i opowieść
13:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
13:00 - Kuchnia mezolityczna – opowieść i pokaz przygotowywania potraw łowców i zbieraczy
13:00 - „Ulubione smaki średniowiecza przyczyną wielkich odkryć” - pokaz i opowieść
13:00 - Jak powstawała wysmakowana ilustracja
13:30 - Potrawy mieszkańców biskupińskiego grodu – opowieść i degustacja
14:00 - Kuchnia antyczna – opowieść i degustacja
14:30 - Ceramiczna zastawa stołowa i naczynia kuchenne od neolitu do wczesnego średniowiecza – pokaz i
opowieść
15:00 – 15:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości - opowieść
15:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
16:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
16:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
Wykłady w pawilonie muzealnym:
12:30 - Prelekcja na temat ucztowania w średniowieczu na zamkach, dworach, klasztorach i chłopskich
chałupach – Daniel Dawidowicz
Konkursy:
11:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
12:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
13:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
14:00 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
15:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
Koncerty, pokazy i warsztaty tańców:
10:30 – 11:00 - Pokazy tańców szkockich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
11:30 – 12:00 - Koncert zespołu „Percival” (osada łużycka)
12:00 – 12:30 - Koncert zespołu „Laiminguo” (wioska wczesnopiastowska)
13:30 – 14:00 - Koncert zespołu „Remdih” (osada łużycka)
14:30 – 15:00 - Koncert zespołu „Laiminguo” (osada łużycka)
15:00 – 15:30 - Koncert zespołu „Percival” (wioska wczesnopiastowska)
15:30 – 16:00 - Pokazy tańców irlandzkich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Warsztaty taneczne dla zwiedzających z zespołem „Comhlan” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Koncert zespołu „Remdih” (wioska wczesnopiastowska)
Pokazy towarzyszące:
10:00 – 12:00 - Jak eksplorować pochówek i co antropolog przeczyta w kościach ludzkich
10:30 – 10:50 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
11:00 – 11:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
11:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
11:30 - Pokaz orki pradziejowej (wioska neolityczna)
12:00 – 12:30 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
12:00 – 14:00 - Skrzydełko czy nóżka! Zajęcia w warsztacie archeozoologa
12:00 - Jak dawniej książki powstawały? - pokaz działania prasy drukarskiej Mistrza Gutenberga
13:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
13.00 – 14:00 - Pokaz zasad datowania dendrochronologicznego
13:30 - Pokaz rozpalania ognia za pomocą krzesiwa
14:00 – 14:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
14:00 – 16:00 - Gry i zabawy – czyli rozpoznajemy kości zwierzęce
14:30 – 14:50 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
15:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
15:00 – 15:30 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
16:00 – 17:00 - Nauka liczenie kości wg ich rodzaju – ile człowiek ma paliczków?

18.09.2015 r. Piątek
„Smaki w przeszłości” – pokazy i opowieści:
10:00 – 17:00 - Rybołówstwo w epoce kamienia – jak wyglądały najstarsze techniki połowu ryb
10:00 – 17:00 - Kuchnia rycerska – pokazy i degustacje
10:00 – 17:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni litewskiej, białoruskiej, holenderskiej, węgierskiej oraz
degustacja potraw
10:00 – 17:00 - Pokazy wypiekania podpłomyków
10:00 – 17:00 - Przechowywanie i konserwacja żywności we wczesnym średniowieczu
10:00 – 17:00 - Sery krowie i kozie – wyrób i przetwórstwo
10:00 – 17:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni z XVII i XVIII wieku
10:30 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
10:30 - Dojenie kozy „Chatki”
11:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
12:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
12:00 – 12:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości – opowieść
12:30 - Kuchnia wczesnego średniowiecza – pokaz i opowieść
13:00 - Jak powstawała wysmakowana ilustracja
13:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
13:00 - Kuchnia mezolityczna – opowieść i pokaz przygotowywania potraw łowców i zbieraczy
13:00 - „Ulubione smaki średniowiecza przyczyną wielkich odkryć” - pokaz i opowieść
13:30 - Potrawy mieszkańców biskupińskiego grodu – opowieść i degustacja
14:00 - Kuchnia antyczna – opowieść i degustacja
14:30 - Ceramiczna zastawa stołowa i naczynia kuchenne od neolitu do wczesnego średniowiecza – pokaz i
opowieść
15:00 – 15:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości - opowieść
15:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
16:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
16:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
Wykłady w pawilonie muzealnym:
12:30 - Prelekcja na temat ucztowania w średniowieczu na zamkach, dworach, klasztorach i chłopskich
chałupach – Daniel Dawidowicz
Konkursy:
11:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
11:30 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
13:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
13:30 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
15:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
Koncerty, pokazy i warsztaty tańców:
10:30 – 11:00 - Pokazy tańców szkockich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
11:30 – 12:00 - Koncert zespołu „Laiminguo” (osada łużycka)
12:00 – 12:30 - Koncert zespołu „Remdih” (wioska wczesnopiastowska)
13:30 – 14:00 - Koncert zespołu „Percival” (osada łużycka)
14:30 – 15:00 - Koncert zespołu „Remdih” (osada łużycka)
15:00 – 15:30 - Koncert zespołu „Laiminguo ” (wioska wczesnopiastowska)
15:30 – 16:00 - Pokazy tańców irlandzkich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Warsztaty taneczne dla zwiedzających z zespołem „Comhlan” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Koncert zespołu „Percival” (wioska wczesnopiastowska)
Pokazy towarzyszące:
10:00 – 12:00 - Jak eksplorować pochówek i co antropolog przeczyta w kościach ludzkich
10:30 – 10:50 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
11:00 – 11:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
11:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
11:30 - Pokaz orki pradziejowej (wioska neolityczna)
12:00 - Pokaz nurkowania w sprzęcie zawodowym i klasycznym (Marynarka Wojenna)
12:00 – 12:30 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
12:00 – 14:00 - Skrzydełko czy nóżka! Zajęcia w warsztacie archeozoologa
12:00 - Jak dawniej książki powstawały? - pokaz działania prasy drukarskiej Mistrza Gutenberga
13:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
13.00 – 14:00 - Pokaz zasad datowania dendrochronologicznego
13:30 - Pokaz rozpalania ognia za pomocą krzesiwa
14:00 - Pokaz nurkowania w sprzęcie zawodowym i klasycznym (Marynarka Wojenna)
14:00 – 14:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
14:00 – 16:00 - Gry i zabawy – czyli rozpoznajemy kości zwierzęce
14:30 – 14:50 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
15:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
15:00 – 15:30 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
16:00 – 17:00 - Nauka liczenie kości wg ich rodzaju – ile człowiek ma paliczków?

19.09.2015 r. - Sobota
„Smaki w przeszłości” – pokazy i prezentacje:
10:00 – 18:00 - Rybołówstwo w epoce kamienia – jak wyglądały najstarsze techniki połowu ryb
10:00 – 18:00 - Kuchnia rycerska – pokazy i degustacje
10:00 – 18:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni litewskiej, białoruskiej, holenderskiej, węgierskiej oraz
degustacja potraw
10:00 – 18:00 - Pokazy wypiekania podpłomyków
10:00 – 18:00 - Przechowywanie i konserwacja żywności we wczesnym średniowieczu
10:00 – 18:00 - Sery krowie i kozie – wyrób i przetwórstwo
10:00 – 18:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni z XVII i XVIII wieku oraz degustacja potraw
10:00 – 18:00 - Historia piernika toruńskiego
10:30 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
10:30 - Dojenie kozy „Chatki”
11:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
12:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
12:00 – 12:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości – opowieść
13:00 - Jak powstawała wysmakowana ilustracja
13:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
13:00 - Kuchnia mezolityczna – opowieść i pokaz przygotowywania potraw łowców i zbieraczy
13:00 - „Ulubione smaki średniowiecza przyczyną wielkich odkryć” - pokaz i opowieść
13:30 - Potrawy mieszkańców biskupińskiego grodu – opowieść i degustacja
14:00 - Kuchnia antyczna – opowieść i degustacja
15:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
15:00 – 15:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości - opowieść
16:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
16:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
Wykłady w pawilonie muzealnym:
13:00 - „Kuchnia Słowian czyli poszukiwanie dawnych smaków” – prelekcja – Hanna i Paweł Lis
13:30 - Prelekcja na temat ucztowania w średniowieczu na zamkach, dworach, klasztorach i chłopskich
chałupach – Daniel Dawidowicz
14:00 - „Nie samym mięsem żył człowiek przez wieki” – oprowadzenie po wystawie czasowej
Konkursy:
11:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
11:30 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
13:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
13:30 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
15:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
15:30 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
Koncerty, pokazy i warsztaty tańców:
11:00 – 11:30 - Pokazy tańców szkockich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
11:30 – 12:00 - Koncert zespołu „Remdih” (osada łużycka)
12:30 – 13:00 - Koncert zespołu „Percival” (wioska wczesnopiastowska)
14:00 – 14:30 - Koncert zespołu „Laiminguo” (osada łużycka)
14:30 – 15:00 - Koncert zespołu „Remdih” (wioska wczesnopiastowska)
15:30 – 16:00 - Koncert zespołu „Percival” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Pokazy tańców irlandzkich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
16:30 – 17:00 - Warsztaty taneczne dla zwiedzających z zespołem „Comhlan” (osada łużycka)
16:30 – 17:00 - Koncert zespołu „Laiminguo” (wioska wczesnopiastowska)
Pokazy towarzyszące:
10:00 – 12:00 - Jak eksplorować pochówek i co antropolog przeczyta w kościach ludzkich
11:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
11:00 – 12:00 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
11:30 - Pokaz orki pradziejowej (wioska neolityczna)
12.00 – 12:30 - Korowanie i barwienie wierzby
12:00 – 12:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
12:00 – 14:00 - Skrzydełko czy nóżka! Zajęcia w warsztacie archeozoologa
12:00 - Pokaz nurkowania w sprzęcie zawodowym i klasycznym (Marynarka Wojenna)
13:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
13:00 - Pokazy łucznictwa węgierskiego
13.00 – 14:00 - Pokaz zasad datowania dendrochronologicznego.
13:30 - Pokaz rozpalania ognia za pomocą krzesiwa
14:00 - Pokaz nurkowania w sprzęcie zawodowym i klasycznym (Marynarka Wojenna)
14:00 - Jak dawniej książki powstawały? - pokaz działania prasy drukarskiej Mistrza Gutenberga
14:00 – 16:00 - Gry i zabawy – czyli rozpoznajemy kości zwierzęce
15:00 – 15:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
15:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
15:00 – 15:20 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
16:00 - Pokaz nurkowania w sprzęcie zawodowym i klasycznym (Marynarka Wojenna)
16:00 – 18:00 - Nauka liczenie kości wg ich rodzaju – ile człowiek ma paliczków?

20.09.2015 r. Niedziela
„Smaki w przeszłości” – pokazy i prezentacje:
10:00 – 18:00 - Rybołówstwo w epoce kamienia – jak wyglądały najstarsze techniki połowu ryb
10:00 – 18:00 - Kuchnia rycerska – pokazy i degustacje
10:00 – 18:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni litewskiej, białoruskiej, holenderskiej, węgierskiej oraz
degustacja potraw
10:00 – 18:00 - Pokazy wypiekania podpłomyków
10:00 – 18:00 - Przechowywanie i konserwacja żywności we wczesnym średniowieczu
10:00 – 18:00 - Sery krowie i kozie – wyrób i przetwórstwo
10:00 – 18:00 - Pokazy przygotowywania potraw kuchni z XVII i XVIII wieku oraz degustacja potraw
10:30 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz i opowieść
10:30 - Dojenie kozy „Chatki”
11:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
12:00 - Degustacja piwa uwarzonego w trakcie trwania festynu
12:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
12:00 – 12:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości – opowieść
13:00 - Jak powstawała wysmakowana ilustracja
13:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
13:00 - Kuchnia mezolityczna – opowieść i pokaz przygotowywania potraw łowców i zbieraczy
13:00 - „Ulubione smaki średniowiecza przyczyną wielkich odkryć” - pokaz i opowieść
13:30 - Potrawy mieszkańców biskupińskiego grodu – opowieść i degustacja
14:00 - Kuchnia antyczna – opowieść i degustacja
14:30 - Rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego „między epokami”
15:00 – 15:15 - Jak pozyskiwano miód w przeszłości - opowieść
15:00 - Kamienne żarna, czyli jak wytwarzano mąkę w neolicie - pokaz
16:00 - Kuchnia neolityczna – pokaz i degustacja potraw pierwszych rolników
16:00 - Co dziś upolowano na obiad w obozowisku z epoki kamienia? – pokaz przygotowywania i degustacja
Wykłady w pawilonie muzealnym:
13:00 - „Kuchnia Słowian czyli poszukiwanie dawnych smaków” – prelekcja – Hanna i Paweł Lis
13:30 - „Na początku był ocet... Tajemnice najstarszych polskich przepisów kulinarnych” – prelekcja
prof. Jarosław Dumanowski
14:00 - Prelekcja na temat ucztowania w średniowieczu na zamkach, dworach, klasztorach i chłopskich
chałupach – Daniel Dawidowicz
15:00 - „Nie samym mięsem żył człowiek przez wieki” – oprowadzenie po wystawie czasowej
Konkursy:
11:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
11:30 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
13:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
13:30 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
15:00 - Konkurs kulinarny dla dzieci
15:30 - Konkurs dla dzieci z nurkiem w tle
Koncerty, pokazy i warsztaty tańców:
11:00 – 11:30 - Pokazy tańców szkockich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
11:30 – 12:00 - Koncert zespołu „Percival” (osada łużycka)
12:30 – 13:00 - Koncert zespołu „Laiminguo” (wioska wczesnopiastowska)
14:00 – 14:30 - Koncert zespołu „Remdih” (osada łużycka)
14:30 – 15:00 - Koncert zespołu „Percival” (wioska wczesnopiastowska)
15:30 – 16:00 - Pokazy tańców irlandzkich zespołu „Comhlan” (osada łużycka)
16:00 – 16:30 - Koncert zespołu „Laiminguo” (osada łużycka)
16:30 – 17:00 - Koncert zespołu „Remdih” (wioska wczesnopiastowska)
Pokazy towarzyszące:
10:00 – 12:00 - Jak eksplorować pochówek i co antropolog przeczyta w kościach ludzkich
11:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
11:00 – 12:00 - Przygotowanie preparatów mikroskopowych drewna wykopaliskowego
11:30 - Pokaz orki pradziejowej (wioska neolityczna)
12:00 - Pokaz nurkowania w sprzęcie zawodowym i klasycznym (Marynarka Wojenna)
12.00 – 12:30 - Korowanie i barwienie wierzby
12:00 – 12:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
12:00 – 14:00 - Skrzydełko czy nóżka! Zajęcia w warsztacie archeozoologa
13:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
13:00 - Pokazy łucznictwa węgierskiego
13.00 – 14:00 - Pokaz zasad datowania dendrochronologicznego.
13:30 - Pokaz rozpalania ognia za pomocą krzesiwa
14:00 - Pokaz nurkowania w sprzęcie zawodowym i klasycznym (Marynarka Wojenna)
14:00 - Jak dawniej książki powstawały? - pokaz działania prasy drukarskiej Mistrza Gutenberga
14:00 – 16:00 - Gry i zabawy – czyli rozpoznajemy kości zwierzęce
15:00 – 15:30 - Prezentacje walk przy użyciu broni wczesnośredniowiecznej
15:00 – 15:20 - Pokaz oczyszczania fragmentów zaimpregnowanego drewna archeologicznego
15:00 - Płetwonurek-archeolog i jego ekwipunek - pokazy nurkowania
16:00 - Pokaz nurkowania w sprzęcie zawodowym i klasycznym (Marynarka Wojenna)
16:00 – 18:00 - Nauka liczenie kości wg ich rodzaju – ile człowiek ma paliczków?

 

Codzienne pokazy na stanowiskach w godz. 10.00-17.00, weekendy 10:00 – 18:00:
- Metoda składanek, czyli trójwymiarowe puzzle z epoki kamienia (weekendy)
Epoka kamienia pod mikroskopem
Krzemienne grociki - pokaz i opowieść o narzędziach pierwszych rolników
Szlifowanie siekier krzemiennych oraz ich używanie (czyli czym i jak ścinano drzewa w neolicie)
Śmierć i rytuał w neolicie (próby interpretacji wierzeń w epoce kamienia)
Neolityczne wrzeciona - odwiedziny w warsztacie pierwszych przędzarzy
Wykonywanie ozdób i narzędzi codziennego użytku z muszli, kości i poroża
Wykonywanie i używanie narzędzi krzemiennych (przekonaj się sam jak ostre są narzędzia z kamienia)
Sztuka z epoki kamienia
Pokazy szycia strojów skórzanych przy pomocy kościanych igieł i szydeł
Laboratorium antropologa, czyli co powiedzą nam ludzkie kości
Laboratorium archeozoologa – tajniki kości zwierzęcych
Opowieści o pradziejowej diecie w laboratorium archeozoologa
Na co chorowali nasi przodkowie – prezentacja kości z paleopatologiami
Prezentacje szkieletów rozmaitych zwierząt
Jak można było w przeszłości wykorzystywać kości? – opowieści o kościanych łyżwach i szałasach
Pokazy archeologicznej dokumentacji rysunkowej pod wodą
Pokazy wykonania dokumentacji fotograficznej pod wodą
Retronurek, czyli prezentacja stroju nurka klasycznego
Wykopaliska archeologiczne – jak należy obchodzić się z kośćmi
Rozpoznawanie i porównywanie drewna wybranych gatunków drzew
Konserwacja drewna wykopaliskowego
Rozdzielanie barwników z liści
Obserwacje mikroskopowe drewna archeologicznego
Prezentacje mikroskopowych powiększeń przyrostów rocznych różnych gatunków drzew
pokazy gry na instrumentach dawnych
wykonywanie narzędzi i ozdób z kości, rogu i poroża
toczenie na kole, ręczne lepienie i zdobienie naczyń glinianych
warzenie piwa
konserwacja zabytków archeologicznych
wytwarzanie narzędzi i broni z krzemienia
wykonywanie prehistorycznej broni łowieckiej
przędzenie, tkanie
farbowanie tkanin barwnikami naturalnymi
pradziejowe i wczesnośredniowieczne bursztyniarstwo
bicie monet
historia książki i prasa Gutenberga, drzeworyty, pieczęcie
strzelanie z łuku i kuszy
wytop, odlewanie przedmiotów z brązu
wykonywanie ozdób z miedzi i brązu
wyprawianie i obróbka skóry
wykonywanie butów i skórzanych części stroju
kompozycje roślinne
zielarstwo i wróżbiarstwo
prehistoryczny makijaż i tatuaż
kąpiele w balii klepkowej
starożytne techniki krzesania ognia
przymierzanie starożytnych strojów i biżuterii
produkcja żelaza metodą dymarską
warsztaty kowalskie
bartnictwo
ciesiołka
snycerka
warsztaty garncarskie
starożytne techniki złotnicze
wykonywanie kopii paciorków szklanych
produkcja dziegciu i smoły drzewnej
mielenie ziarna w żarnach i wypiek podpłomyków
przygotowywanie strawy pradziejowej
prezentacja zwyczajów katowskich
powroźnictwo
kołodziejstwo
obróbka kamienia
rzeźba w drewnie
wikliniarstwo
wykonywanie przedmiotów z kory brzozowej
ręczne filcowanie wełny


Organizatorzy informują, że jest to program ramowy, który w pewnym stopniu ulegnie zmianie. Aktualny program dzienny znajdować się będzie na środkowych stronach Gazety Biskupińskiej, którą każdy z Państwa może dostać za darmo przy zakupie biletów na festyn lub w punktach informacyjnych na terenie rezerwatu.


Ceny biletów:
12 zł ulgowy
15 zł normalny

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie
tel. (52) 3025055
tel./fax (52) 3025025,
www.biskupin.pl

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry