Jeszcze tylko przez dwa tygodnie przyjmujemy zgłoszenia na II Pałuckie Targi Rolne, które odbędą się w Żninie 29-30 sierpnia.

    Na targach będzie można zobaczyć różnego rodzaju maszyny  i sprzęt rolniczy, przepompownie, deszczownie, zaprezentują się firmy paszowe, nawozowe, zakłady szkółkarskie i ogrodnicze, firmy doradcze. Na specjalnym placu odbywać się będą pokazy maszyn rolniczych.
    Swój udział zapowiedzieli m.in.: "Fabryka Maszyn Rolniczych Agromet" Kunów, "Pomimex" z Mogilna, "Agroma" Bydgoszcz, "Agroma" Sępólno, "Inter-Vax" Żnin, "Kadex" - Żnin, "Meprozet" Drezdenko, "Pomarol" z Biskupca, "Ronet" z Więcborka, "Metalpur" (pokazy natrysku pianki poliuretonowej), "Wutech" z Głowna, Zakład Ślusarski Jan Szablewski Nowa Wieś Pałucka, "Komes" - Szubin, "Akuma Serwis",  "M-ROL" - Odolanów, "Klaudia" z Ustronia (woj. bielsko-biała), PKO Żnin, "Poz-Reco" z Wągrowca, Kasa Rolniczego Ubezpiecznie Społecznego, "Styroterm" z Bydgoszczy, Bydgoska Izba Rolnicza, "Takopasz" z Damasławka, "Orpasz" z Poznania, "LNB" Poland, "Cargill", PZZ S.A. z Bydgoszczy, "Cehave Pasze" Sp z o.o, "Witopasz" z Szubina, "Grosz" z Zalesia, "Unigum" - Żnin wraz ze "Stomilem" Olsztyn, "Wodapol" z Bydgoszczy, Narzędzia - las, dom, ogród z Gniezna, Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego, Wujkowski - "Polmarche", "Ter-Wet", "Prem-Vit", Zakład Weterynaryjny "Szczekot" ze Żnina,  "Auto-Salon" Twaróg z Wągrowca, Zakład Ubezpieczeń "Polonia", "A-Lima-Bis" ze Środy Wlkp., Techniczna Obsługa Farm Mlecznych Mieczysław i Maria Stasiak, "Dragongaz", "Era Szkło", "Geneu-Polska", "Hotraco" z Bydgoszczy, "Gryf" Bydgoszcz, "TORSEED" z Torunia, "Vitroflora" z Bydgoszczy, "Owiplant", "Hydro Chmiel" z Ustronia, Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych, "Siarkopol", Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Jacek Jezierski ze Żnina, Pomorskie Składy Drzewne. To tylko część firm, które będą uczestniczyły w targach. 
    Zgłoszenia ciągle napływają, z kilkunastoma firmami trwają w tej chwili rozmowy. Przewidujemy, że w targach powinno wziąć udział ok. 80 do 100 firm z kraju i okolic.
    Targi odbywać się będą nad Jeziorem Czaplem. Wstęp dla publiczności będzie bezpłatny. 
    Na targach nie zabraknie pokazów pracy polowej sprzętu rolniczego oraz oprawy artystycznej.
Organizatorzy gwarantują wydanie przewodnika po targach w nakładzie 10.000 egz., zawierającego mapkę targów z zaznaczeniem wszystkich firm w nich uczestniczących. Będzie zawierać także indeks rzeczowy odsyłający do odpowiedniego stoiska. Przewodnik otrzyma każdy zwiedzający targi. Będzie on zawierać indeks rzeczowy odsyłający do odpowiedniego stoiska. 
    W informatorze targowym znajdować się będzie kupon, na którym wypełniający go, będzie musiał wpisać trzy - jego zdaniem - najlepsze firmy biorące udział  w imprezie. 
   W ubiegłym roku w ten jeden dzień ponad 8.000 zwiedzających żywo interesowało się targową wystawą. 

Marek Olejnik
Pałuki nr 337 (31/1998)

 

Szczegółowych informacji na temat targów, warunków uczestnictwa w nich można uzyskać pod numerem telefonu (0-52) 30-20-928 lub 0601-65-45-06. 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry