Już za tydzień w  Żninie
   

   
Jak już informowaliśmy w dniach od 29 do 30 sierpnia nad Jeziorem Czaplem w Żninie odbędą się II pałuckie Targi Rolne.

    Organizatorem jest nasz tygodnik, a w targach powinno wziąć udział około 80-100 firm z kraju i okolic. Wstęp na targi jest bezpłatny, a na zwiedzających czeka szereg atrakcji. Jedna z nich będzie pokaz przygotowany przez firmę "Inter-Vax" ze Żnina. Prezentacja odbędzie się w niedzielę, 30 sierpnia w godzinach od 12:00 do 14:00.
    Zostanie zaprezentowany: uniwersalny rozdrabniacz słomy Z-963, kultywator talerzowy SMAGARD, pługi obracalne IBIS i SUKOR, rozsiewacz nawozów BOGBALLE DZ, agregat uprawowo-siewny, brona talerzowa BREVIGLIERI LEADER, siewnik zbożowy NORDSTEN NS 1030. Pokazom maszyn będą towarzyszyć także dwa ciągniki średniej i dużej mocy NEW HOLLAND oraz CRYSTAL.
    Jeżeli chcecie zobaczyć, jak to wszystko funkcjonuje w rzeczywistości, weźcie udział w targach. Zapraszamy.

Arkadiusz Majszak

Pałuki nr 339 (33/1998)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry