VI Pałuckie Targi Rolne Żnin
   
   
Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od Pałuckich Targów Rolnych, które w tym roku przypadają na weekend 31 sierpnia i 1 września. Targi tak jak poprzednie edycje odbywały się będą nad Jeziorem Czaplem, a patronat nad nimi sprawuje wojewoda bydgoski Romuald Kosieniak. Wciąż do organizatora tygodnika "Pałuki" spływają zgłoszenia, ostatecznie przewidzianych jest 120 wystawców.  

    Wśród firm rozdane zostaną puchary za najciekawsze, najlepsze ekspozycje targowe. Branża rolna podzielona została na kilka kategorii: ogrodnictwo i szkółkarstwo, nawozy, pasze, maszyny i urządzenia. Osobne puchary przewidziane są dla branży spożywczej i budowlanej, oraz najciekawszej ekspozycji targowej z terenu powiatu.  
    Puchar dla najciekawszego wystawcy w branży paszowej ufunduje wojewoda kujawsko-pomorski, puchar w kategorii najciekawszej ekspozycji w dziale nawozów ufunduje najprawdopodobniej marszałek województwa kujawsko-pomorskiego. Dla wystawców przewidziany jest również Puchar Zarządu Pałuckich Targów Rolnych.
    Najciekawsza ekspozycja targowa z terenu powiatu żnińskiego nagrodzona zostanie pucharem starosty. Burmistrz Żnina wręczy puchar za najciekawszą ofertę w branży budowlanej, wójt Gąsawy - w branży maszyn i urządzeń, burmistrz Barcina - w brany spożywczej, a burmistrz Janowca w dziale ogrodnictwo i szkółkarstwo.

(sw)
Pałuki nr 548 (34/2002)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry