Pałuckie Targi Rolne w Żninie
   
    Tak, jak w roku ubiegłym, stowarzyszenie Kapitał Zaufania zorganizuje podczas targów plac zabaw dla dzieci. Kto będzie zmęczony - bez kłopotu usiądzie i zje coś lub wypije, planowanych jest bowiem 250 siedzących miejsc gastronomicznych.

    Do dnia dzisiejszego zgłosiło się ponad 80 firm chcących wystawić swoje produkty na VI Pałuckich Targach Rolnych. Spływają zgłoszenia kolejnych firm, przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych. Organizatorzy przewidują, że w tym roku zaprezentuje się ponad 100 firm w branżach rolnej, spożywczej i budowlanej.  
    Targi odbędą się nad Małym Jeziorem w Żninie. Rozpoczną się 31 sierpnia o 13.00 i trwały będą dwa dni.  
    Z kolejnych targów zadowolony jest burmistrz Żnina Leszek Jakubowski. Burmistrz przyznaje, że targi są wspaniałą promocją miasta. Na coroczny sukces targów zdaniem burmistrza Jakubowskiego składa się dobry termin imprezy, dobre umiejscowienie i bogata oferta wystawców.
    Maszyny rolnicze, środki do produkcji roślin, komponenty do sporządzania pasz i mieszanek dla zwierząt, najnowsze systemy wentylacyjne, grzewcze, rozwiązania w zagospodarowaniu pomieszczeń inwentarskich, szeroka gama roślin ozdobnych, krzewów i produkty spożywcze to zaledwie część z proponowanych wystaw, które każdego roku budzą zainteresowanie publiczności.
    Najlepsi wystawcy nagrodzeni zostaną pucharami. Również na zwiedzających czeka wiele atrakcji.  
    Wstęp na targi jest bezpłatny, a organizatorzy zapraszają wszystkich, zapewniając, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Organizatorzy spodziewają się około 18.000 zwiedzających.
    Firmy, które jeszcze nie dokonały zgłoszenia, a chcą się zaprezentować na tegorocznych targach, mogą dokonać zgłoszenia osobiście w Tygodniku "Pałuki" przy pl. Wolności w Żninie, bądź telefonicznie pod numerami (052) 30-20-928, (052) 30-30-050, 0601-65-45-06, fax (052) 303-13-15. mail:redakcja@paluki.tygodnik.pl

Sylwia Wysocka
Pałuki nr 546 (32/2002)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry