Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

FUNDATOR PUCHARU KATEGORIA LAUREAT STAN
IX PAŁUCKIE TARGI ROLNE

wojewoda kujawsko-pomorski

Romuald Kosieniak

najciekawsza oferta maszyn i urządzeń

firma „Valtra” z Paczkowa

35

starosta nakielski

 Piotr Hemmerling

najciekawsza oferta maszyn i urządzeń

Hurtownia „Rolnik” ze Strzelno

27

burmistrz Żnina

 Jarosław Jaworski

najciekawsza oferta maszyn i urządzeń

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych „Krukowiak” z Brześcia Kujawskiego

20

marszałek woj. kujawsko – pomorskiego Waldemar Achramowicz

najciekawsza oferta w branży budowlanej

Firma „Rolmet” ze Żnina

76

przewodniczący Rady Miejskiej w Trzemesznie Krzysztof Dereziński

najciekawsza oferta nawozów i środków ochrony roślin

Kopalnia Imielin Północ z Imielina

106

wójt Gąsawy Zdzisław Kuczma

najciekawsza oferta pasz

Gabinet Weterynaryjny „Vitpasz” ze Żnina

56

przewodniczący Rady Powiatu Mogileńskiego Wiesław Gałązka

najciekawsza oferta doradztwa i obsługi rolnictwa

Wojewódzki Urząd Pracy


przewodniczący rady Miejskiej w Żninie Dariusz Kaźmierczak

najciekawsza oferta w branży spożywczej

Firma „Wigor” - Cukiernia Arystokratka ze Żnina

83

burmistrz Janowca Wielkopolskiego Maciej Sobczak

najciekawsza oferta ogrodnicza lub szkółkarska

Żywotnik Zakład Szkółkarski Edwarda Tuczynskiego ze Żnina

146

wójt  Rogowa Józef Sosnowski

najciekawsza oferta materiałów, towarów i usług różnych

Art-Papier Czerpalnia Papieru Flawiusz Pietrzyk z Gliwic

85

III PAŁUCKA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH

rektor Akademii Techniczno – Rolniczej w Bydgoszczy prof. Zbigniew Skinder

za nowoczesne prowadzenie hodowli trzody chlewnej

Wanda i Jan Biegniewscy z Wronia


Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus”

czempion w kategorii loszek krzyżówkowych

Główna Hodowla Zawodowa Chodeczek, Gospodarstwo Borzymie


właściciel przedsiębiorstwa „Inter–Vax” Wacław Górny

czempion w kategorii loszek rasy Wielka Biała Polska

OHZ Osięciny, Gospodarstwo Michałowo


burmistrz Szubina Ignacy Pogodziński

czempion w kategorii loszek rasy Polska Biała Zwisłoucha

Czesław Januszewski z Lucimia


Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus”

czempion w kategorii knurków mieszańcowych

Mieczysław Gołaś z Kijewa


burmistrz Łabiszyna Jacek Kaczmarek

czempion w kategorii knurów rasy Wielka Biała Polska

Wanda i Jan Biegniewscy z Wronia


prezes Izby Rolniczej Jan Krzysztof Ardanowski

czempion w kategorii knurów Polska Biała Zwisłoucha

Rafał Boniecki z Małszyc


Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus”

wiceczempion w kategorii loszek krzyżówkowych

Główna Hodowla Zawodowa Chodeczek, Gospodarstwo Borzymie


właściciel przedsiębiorstwa „Inter–Vax” Wacław Górny

wiceczempion w kategorii loszek Wielka Biała Polska

OHZ Osięciny, Gospodarstwo Michałowo


przewodniczący Rady Miejskiej w Szubinie Andrzej Wrona

wiceczempion w kategorii loszek Polska Biała Zwisłoucha

Tadeusz Wojnarowski z Lisewa Kościelnego


Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus”

wiceczempion w kategorii knurów mieszańcowych

Jan Walterski z Lipniczek


przewodnicząca Rady Miejskiej w Łabiszynie Teresy Paliwody

wiceczempion w kategorii knurów rasy Wielka Biała Polska

Andrzej Januszewski z Gościeradza


prezes Izby Rolniczej Jan Krzysztof Ardanowski

wiceczempion w kategorii knurów rasy Polska Biała Zwisłoucha

Czesław Januszewski z Lucimia


Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus”

za wybitną mięsność knurka rasy WBP

Eugeniusz Michalski z Jaroszewa


Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus”

za wybitną mięsność knurka rasy PBZ

Rafał Boniecki z Malszyc


Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus”

za wybitną mięsność knurka mieszańcowego

Mieczysław Gołaś z Kijewa


prezes firmy „Eko-Rol” z Rogowa Marian Słomkowski

czempion w kategorii jałówek niecielnych

Hodowca Jan Jurek ze Słębowa


Kujawsko-Pomorsko-Konińska Organizacja Produkcyjna Hodowców Bydła w Bydgoszczy

czempion w kategorii jałówek cielnych

Hodowca Bogdan Maciejewski z Dąbrówki Barcińskiej


Regionalne Centrum Hodowli Zwierząt w Bydgoszczy

czempion w kategorii krów

RSP w Lubiniu


prezes firmy „Eko-Rol” z Rogowa Marian Słomkowski

wiceczempion w kategorii jałówek

Hodowca Eugeniusz Berent z Łusinina


Kujawsko-Pomorsko-Konińska Organizacja Produkcyjna Hodowców Bydła w Bydgoszczy

wiceczempion w kategorii jałówek cielnych

Hodowca Jan Jurek ze Słębowa


Regionalne Centrum Hodowli Zwierząt w Bydgoszczy

wiceczempion w kategorii krów

RSP w Lubiniu


przewodniczący Rady Gminy w Gąsawie Władysław Matusiak

czempion w kategorii drobiu ozdobnego

Joachim Hinze z Bydgoszczy


przewodniczący Rady Gminy w Rogowie Stanisław Ciesielski

czempion w kategorii królików

Jan Rogalski z Barcina


wójt Dąbrowy Stanisława Łagowska

czempion w kategorii gołębi

Dariusz Bykowski ze Żnina


przewodnicząca Rady Miejskiej w Barcinie Stanisława Ciesielska

czempion w kategorii koni

Marek Sobociński za za ogiera Portos z Wójcina


starosta powiatu żnińskiego Zbigniew Jaszczuk

najciekawsza ekspozycja wystawcy z powiatu żnińskiego

firma „Eko – Rol” z Rogowa

11

starosta powiatu mogileńskiego Tomasz Barczak

najciekawsza ekspozycja wystawcy z powiatu mogileńskiego

„Sanibud” Gurtownia Specjalistyczna z Mogilna

77

OD PUBLICZNOŚCI I ORGANIZATORÓW

puchar publiczności (wręczane w niedzielę)

 najciekawsza ekspozycję IX Pałuckich Targów Rolnych

firma „Inter – Vax” Wacława Górnego ze Żnina (673 głosy)


puchar publiczności (wręczane w niedzielę)

 najciekawsza ekspozycję III Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych

Stanisław Bician z Sulinowa za prezentowaną wystawę koni


puchar organizatorów

(wręczany w niedzielę)

najciekawsza ekspozycja IX Pałuckich Targów Rolnych

Firma „Geneu” z Brzozy k. Bydgoszczy za ofertę wyposażenia budynków inwentarskich


dyrektor Kujawsko – Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie Roman Sass (wręczny w niedzielę)

najciekawsza ekspozycja maszyn i urzadzeń

firma „Inter – Vax” Wacława Górnego ze Żnina

opracował Remigiusz Konieczka

WYRÓŻNIENIA:

Stolgum Rogowo, BSO Polska , Pol-Mot TUR Biedaszki, Husqvqrna Żnin, Termograf ze Żnina
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry