Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

Koncerty na targach
   
   
    W niedzielę, 26 sierpnia na rynku w Żninie zagrały zespoły legendy - Kobranocka i Skaldowie. Tłumnie przybyli na koncert i młodsi i starsi mieszkańcy grodu Śniadeckich mogli usłyszeć niezapomniane przeboje obu zespołów. Dobrej zabawy nie popsuł nawet padający na początku koncertu deszcz. W sobotę zagrały zespoły Maki i Chłopaki oraz Muzyka Końca Lata. Więcej zdjęć z tych koncertów w naszej internetowej galerii.

konc32i.jpg
konc15i.jpg
Występ Skaldów
fot. Marta Złotnicka
Występ zespołu Kobranocka
fot. Marta Złotnicka
konc5.jpgkonc1.jpg
Występ grupy Muzyka Końca Lata
fot. Marta Złotnicka
Maki i Chłopaki
fot. Marta Złotnicka

Marta Złotnicka, 27 VIII 2007
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry