Advertisement
Artykuł tygodnia
  • Ogrodowa zamknięta
    Ogrodowa zamknięta

    Od 19 października przez 6 najbliższych tygodni zamknięta dla ruchu będzie ul. Ogrodowa w Szubinie. Zamknięcie spowodowane jest remontem. 

Advertisement

    * puchar ministra rolnictwa Wojciecha Mojzesowicza za superczempiona V Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych  knurek z hodowli  Andrzeja Januszewskiego z Gościeradza

    * puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek krzyżówkowych  Zenon Bergmann, Słaboszewo

    * puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za czempiona w kategorii loszek rasy Wielka Biała Polska - Andrzej Kabat, Błędowo

    * puchar burmistrza Szubina Ignacego Pogodzińskiego za czempiona w kategorii loszek rasy Polska Biała Zwisłoucha - SK Dobrzyniewo Gospodarstwo Gleszczonek 

    * puchar właściciela przedsiębiorstwa Inter-Vax Wacława Górnego za czempiona w kategorii knurów mieszańcowych -  SK Dobrzyniewo Gospodarstwo Bagdad

    * puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za czempiona w kategorii knurów rasy Wielka Biała Polska - Andrzej Januszewski, Gościeradz

    * puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za czempiona w kategorii knurów rasy Polska Biała Zwisłoucha - Roman Napierała, Szczepankowo

    * puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Andrzej Kabat, Błędowo

    * puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Jerzego Zaremby za wiceczempiona w kategorii loszek rasy Wielka Biała Polska - Andrzej Kabat, Błędowo

    * puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Marka Domżały za wiceczempiona w kategorii loszek rasy Polska Biała Zwisłoucha - Czesław Januszewski, Lucim

    * puchar właściciela przedsiębiorstwa Inter-Vax Wacława Górnego za wiceczempiona w kategorii knurów mieszańcowych - Robert Boniecki, Małszyce

    * puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Łabiszynie Teresy Paliwody za wiceczempiona w kategorii knurów rasy Wielka Biała Polska - Jakub Napierała, Szczepankowo

    * puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Barcinie Włodzimierza Wełnowskiego za wiceczempiona w kategorii knurów rasy Polska Biała Zwisłoucha - Mieczysław Gołaś, Kijewo

    * puchary Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wybitną mięsność: knurek rasy Wielka Biała Polska z hodowli Jakuba Napierały, knurek rasy Polska Biała Zwisłoucha z hodowli Roberta Bonieckiego i knurek mieszańcowy także z hodowli Roberta Bonieckiego

    * puchar burmistrza Janikowa Andrzeja Brzezińskiego za czempiona w kategorii jałówek cielnych  jałowica z hodowli Bogdana Maciejewskiego z Dąbrówki Barcińskiej

    * puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Romana Sassa za czempiona w kategorii jałówek niecielnych - jałowica z hodowli Aleksandra Kledzika z Chomiąży Szlacheckiej

    * puchar prezydenta Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka Leszka Hądzlika za czempiona w kategorii krów pierwiastek - krowa z hodowli Kazimierza Kowalczewskiego z Kierzkowa

    * puchar prezydenta Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Mleka w Bydgoszczy Region Oceny Bydła Ryszarda Gawineckiego za czempiona w kategorii krów - krowa z hodowli Bogdana Maciejewskiego z Dąbrówki Barcińskiej

    * puchar wójta Orchowa Teodora Pryki za wiceczempiona w kategorii jałówek cielnych - jałowica z hodowli Marka Sobocińskiego z Wójcina

    * puchar wójta Damasławka Andrzeja Szewczykowskiego za wiceczempiona w kategorii jałówek niecielnych - jałowica  z hodowli Tadeusza Wysockiego z Godaw

    * puchar dyrektora Regionu Oceny Bydła Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Bydgoszczy Marka Wrzały za wiceczempiona w kategorii krów pierwiastek - krowa z hodowli Aleksandra Jurka, Słębowo

    * puchar prezydenta Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Bydła w Bydgoszczy Ryszarda Gawineckiego za wiceczempiona w kategorii krów - krowa z hodowli Henryka Karmowskiego z Królikowa

    Dodatkowe wyróżnienia:
    W kategorii szynszyli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Wojciech Mojzesowicz wyróżnił listem gratulacyjnym hodowcę Piotra Kujawę z Jaksic
    W kategorii gołębi Garłacz Pomorski i Garłacz Norwicki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Wojciech Mojzesowicz wyróżnił listem gratulacyjnym hodowcę Marka Porazińskiego z Serocka
    Wszyscy hodowcy uczestniczący w V Pałuckiej Wystawie Zwierząt Hodowlanych zostali uhonorowani dyplomami.



    * puchar przewodniczącego Rady Gminy w Gąsawie Marka Maciejewskiego za czempiona w kategorii drobiu ozdobnego - kura Feniks pomarańczowy z hodowli Henryka Tobolskiego z Bydgoszczy

    * puchar przewodniczącego Rady Gminy w Rogowie Ryszarda Kawki za czempiona w kategorii królików - Michał Kaczmarek z Kołodziejewa

    * puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Janowcu Czesława Langowskiego za czempiona w kategorii gołębi - gołąb Garłacz Pomorski Arkadiusza Przybylaka z Jabłówka

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry