Pierwszy dzień XV Pałuckich Targów Rolnych i IX Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Żninie za nami. Na terenie targowym zwiedzającym prezentuje się ponad 200 firm z całego kraju. W sobotę zwiedzający mogli obejrzeć prezentację bydła i trzody oraz zwierząt zgromadzonych na wystawie drobnego inwentarza. Mogli także zapoznać się z ofertą firm, które goszczą na Targach.

W programie drugiego dnia Targów m.in. Konkurs Młodego Hodowcy (czyli prezentacja cieląt prowadzonych przez dzieci) oraz pokaz championów bydła, pokaz championów trzody, pokazy maszyn rolniczych w czasie prac polowych. Wszystkich serdecznie zapraszamy w niedzielę od 9.00 do 17.15.
Podczas Targów każdy zwiedzający może zagłosować na najciekawsze stoisko. 

(mr), 20 VIII 2011

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry