Advertisement
Artykuł tygodnia
  • Ogrodowa zamknięta
    Ogrodowa zamknięta

    Od 19 października przez 6 najbliższych tygodni zamknięta dla ruchu będzie ul. Ogrodowa w Szubinie. Zamknięcie spowodowane jest remontem. 

Advertisement

     Puchary wręczane na XVI Pałuckich Targach Rolnych w Żninie

     Podczas uroczystej gali zostały wręczony puchary dla wystawców XVI Pałuckich Targów Rolnych i X Wystawy Zwierząt Hodowlanych. Uroczystość zgromadziła licznych gości. Lista laureatów poniżej.

 

 

Statuetka Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisława Kalemby za superczempiona Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej - OHZZ Chodeczek, Gospodarstwo Borzymie

1. puchar marszałka kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - Hurtownia Rolnik S. J. Leszek Pulikowski, Ryszard Pulikowski, Strzelno

2. puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Ewy Mes za najciekawszą ofertę w branży budowlanej przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - ADA - HURT DETAL, Żnin

3. puchar starosty powiatu żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - INTER-VAX, Żnin

4. puchar starosty powiatu mogileńskiego Tomasza Barczaka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu mogileńskiego przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - PREM-VIT Frątczakowie Sp.J., Inowrocław

5. puchar starosty nakielskiego Tadeusza Sobola za najciekawszą ofertę w branży motoryzacyjnej przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - PM POL-CAR SP. Z O.O., Poznań

6. puchar burmistrza Żnina Leszka Jakubowskiego za najciekawszą ofertę środków ochrony roślin przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - Luvena S.A., Luboń

7. puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę pasz przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - Centrum Hurtowe Pasz, Mogilno

8. puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Romana Sassa za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - ARiMR, Bydgoszcz oddział Żnin

9. puchar burmistrza Janowca Wielkopolskiego Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę w branży spożywczej przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik, Żnin

10. puchar burmistrza Szubina Ignacego Pogodzińskiego za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Sp. z o.o., Baranowo k. Przeźmierowa

11. puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej Ryszarda Kierzka za najciekawszą ofertę ogrodniczą przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - ZIELONY OGRÓD Maria Poliwodzińska, Nowe Dobra k. Chełmna

12. puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa, Bydgoszcz

13. puchar przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet za najciekawszą ofertę szkółkarską przedstawioną na XVI Pałuckich Targach Rolnych - Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie, Danuta i Zenon Walczakowie, Kostrzyn Wlkp.

 

14. puchar radnego sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego Zenona Flejtera za innowacyjność produktu przedstawionego na XVI Pałuckich Targach Rolnych - P.P.H.U. Hildebrant, Żnin

 

15. puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XVI Pałuckich Targów Rolnych - Inter-Vax, Żnin





TRZODA

czempioni

16. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Lucjana Adamusa za czempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek krzyżówkowych - OHZZ Chodeczek, Gospodarstwo Borzymie

17. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za czempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Wielka Biała Polska - OHZZ Chodeczek, Gospodarstwo Borzymie

 

18. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za czempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Polska Biała Zwisłoucha - Waldemar Kalisz, Kijewo

 

19. puchar burmistrza Kcyni Piotra Hemmerlinga za czempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek rasy puławskiej - ZDIZ Mełno Sp. z o o.

 

20. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za czempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków mieszańcowych - Mieczysław Gołaś, Kijewo

 

21. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Marka Domżały za czempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Wielka Biała Polska - OHZZ Chodeczek, Gospodarstwo Borzymie

 

22. puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za czempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Polska Biała Zwisłoucha - Marian Kaczmarek, Kłecko


23. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za czempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy duroc - Daniel Walterski, Lipniczki



wiceczempioni

24. puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle Artura Michalaka za wiceczempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek krzyżówkowych - Marcin Tomczak, Juncewo

25. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za wiceczempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Wielka Biała Polska - Wanda i Jan Biegniewscy, Wronie

26. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za wiceczempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Polska Biała Zwisłoucha - Dariusz Kaczmarek, Kołodziejewo

27. puchar burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego za wiceczempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków mieszańcowych - Mieczysław Gołaś, Kijewo

 

28. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Janowcu Ryszarda Majchrzaka za wiceczempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Wielka Biała Polska - Grzegorz Pruszkowski, Galomin

29. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Wiesława Pokorskiego za wiceczempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Polska Biała Zwisłoucha - Daniel Walterski, Lipniczki

30. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za wiceczempiona X Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy duroc - Grzegorz Pruszkowski, Galomin



WYSTAWA DROBNEGO INWENTARZA

31. puchar wójta Jezior Wielkich Zbysława Woźniakowskiego za czempiona X Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii drobiu ozdobnego - Anna Roszewska, Brodnica

32. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego za czempiona X Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii królików - Dariusz Jasielski, Police

33. puchar wójta Rogowa Józefa Sosnowskiego za czempiona X Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii gołębi - Zenon Kaźmierczak, Bydgoszcz

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry