Otwarcie tegorocznych targów rolnych fot. Maciej Dobrowolski

Żnin, Pałuckie Targi Rolne, wystawa, maszyna, zwierzęta, trzoda, bydło
Pałuckie Targi Rolne - po raz siedemnasty
     24 sierpnia o 11:00 uroczyście zostały otwarte XVII Pałuckie Targi Rolne oraz XI Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie.

     Na uroczystość otwarcia, która miała miejsce na terenie Pałuckiej Wystawy Zwierząt, przybyło wielu gości, m.in. wicewojewoda kujawsko-pomorski Zbigniew Ostrowski, wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego Edward Hartwich, burmistrzowie i wójtowie, przedstawiciele instytucji związanych z rolnictwem i inni.
     Honorowy patronat nad imprezą sprawują Minister Rolnictwa Stanisław Kalemba, Marszałek woj. kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki i Wojewoda kujawsko-pomorski Ewa Mes, natomiast patronat medialny Radio PIK, TVP O/Bydgoszcz i Tygodnik Poradnik Rolniczy. 
    Więcej zdjęć w galerii i film.

(mr), 24 VIII 2013

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry