Puchary XVIII Pałuckich Targów Rolnych i XII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Żninie

 

TARGOWE

1. puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Ewy Mes za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń - Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o., Chełmno

 

2. puchar marszałka kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę w branży budowlanej - Dach-Technik Piotr Przybyła, Żnin

 

3. puchar starosty powiatu żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję z powiatu żnińskiego - Inter-Vax Wacław Górny, Żnin

 

4. puchar przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet za najciekawszą ofertę w branży motoryzacyjnej - POL-CAR Sp. z o.o., Poznań

 

5. puchar starosty powiatu nakielskiego Tadeusza Sobola za najciekawszą ofertę środków ochrony roślin - ARKOP Sp. z o.o., Bukowno

 

6. puchar burmistrza Żnina Leszka Jakubowskiego za najciekawszą ofertę pasz - Adamski Marek ZZ, Żnin

 

7. puchar burmistrza Janowca Wielkopolskiego Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa - Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza, Przysiek

 

8. puchar burmistrza Szubina Ignacego Pogodzińskiego za najciekawszą ofertę w branży spożywczej - "IMPRES" Maria Wietrzykowska, Gołuchów

 

9.puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych - Auto Sanok Stefan Sanok, Jankowo Dolne

 

10. puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę ogrodniczą - Betra Rafał i Beata Lisieccy, Gniezno

 

11. puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle Artura Michalaka za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych - MORGAN AIDEC Sp. z o.o. - Meritum Bank, Warszawa

 

12. puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za najciekawszą ofertę szkółkarską - Leśny Ogród, Tuszyn

 

13. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego dla najlepszego wystawcy z terenu gm. Dąbrowa Mogileńska - GS Dąbrowa, Dąbrowa

 

14. puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XVIII Pałuckich Targów Rolnych - Inter-Vax Wacław Górny, Żnin

 

15. puchar publiczności za bardzo ciekawą ekspozycję XVIII Pałuckich Targów Rolnych - AGRO-LAND Marek Różniak, Śmielin

 

 

TRZODA

puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego za superczempiona Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej - Daniel Walterski, Lipniczki

czempion

1. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Marka Domżały za czempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Józef Waźbiński, Żnin

 

2. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek wbp - OHZZ Chodeczek Gospodarstwo Borzymie

 

3. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek pbz - Robert Boniecki, Małszyce

 

4. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii knurków mieszańcowych - Agro-Wronie Sp. z o.o. we Wroniu

 

5. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Lucjana Adamusa za czempiona w kategorii knurków rasy wbp - OHZZ Chodeczek Gospodarstwo Borzymie

 

6. puchar burmistrza Strzelna Ewarysta Matczaka za czempiona w kategorii knurków rasy pbz - Daniel Walterski, Lipniczki

 

7. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii knurków rasy pietrain - Agro-Wronie Sp. z o.o. we Wroniu

 

8. puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej Ryszarda Kierzka za czempiona w kategorii knurków rasy duroc - Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

wiceczempion

1. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Rogowie Ryszarda Kawki za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Andrzej Januszewski, Gościeradz

 

2. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Andrzej Januszewski, Gościeradz

 

3. puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Romana Sassa za wiceczempiona w kategorii loszek wbp - Andrzej Januszewski, Gościeradz

 

4. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Janowcu Ryszarda Majchrzaka za wiceczempiona w kategorii loszek pbz - Józef Waźbiński, Żnin

 

5. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek pbz - Dariusz Kaczmarek, Kołodziejewo

 

6. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Wiesława Pokorskiego za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pbz - Robert Boniecki, Małszyce

 

7. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pbz - Mieczysław Gołaś, Kijewo

 

8. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pietrain - Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

 

9. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii knurków mieszańcowych - OHZZ Chodeczek Gospodarstwo Borzymie

 

WYSTAWA DROBNEGO INWENTARZA

czempion

1. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego za czempiona w kategorii drobiu ozdobnego - dla Ewy Trojak z miejscowości Malachin.

 

2. puchar wójta Rogowa Józefa Sosnowskiego za czempiona w kategorii królików dla Mariusz Chmiela z Wiele k. Mroczy.

 

3. puchar wójta Jezior Wielkich Zbysława Woźniakowskiego za czempiona w kategorii gołębi dla Tomasza Sokołowskiego z Inowrocławia

 

4. puchar prezesa Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Marka Porazińskiego za czempiona w kategorii szynszyli dla Bogusławy Plewackiej ze Złotnik Kujawskich.


wiceczempion

5. puchar prezesa Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Marka Porazińskiego za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego dla Janusza Anczyńskiego z Poznania.

6. puchar prezesa Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Marka Porazińskiego za wiceczempiona w kategorii królików dla Waldemara Wejnorowskiego z Koronowa.

7. puchar prezesa Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Marka Porazińskiego za wiceczempiona w kategorii gołębi Krakowska dla Tadeusza Zienkowicza z Poznania.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry