Adam Wesołowski odbiera puchar publiczności z rąk Zofii Kozłowskiej 

         fot. Remigiusz Konieczka

Puchar publiczności, XIX Pałuckie Targi Rolne, Inter-Vax
Publiczność wybrała Inter-Vax
     Mało kto już chyba liczy, który to puchar publiczności zdobyła firma Inter-Vax ze Żnina. Ale nie zawsze tak było. Starzy bywalcy pamiętają lata, gdy wygrywał Kadex (pierwsze trzy razy), Lech-Pol czy firma Rolmet Zenona Flejtera.

Głosowanie publiczności
1. Inter-Vax Wacław Górny sp. j.
2. Hurtownia Rolnik sp. j. Leszek Pulikowski Ryszard Pulikowski
miejsca od 3 do 10 (kolejność alfabetyczna)
- Agromarket Jaryszki
- Lipro Petrol
- Moto-Champ Zbigniew Karaś
- Sonarol Sp.j. Najda
- Spóldzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik
w Żninie    
- Zakład Szkółkarski Żywotnik Tuczyńscy  
- Zdobienie Wyrobów Ceramicznych, Kuternowski Wałcz

- Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie
oddano 1942 głosy ważne

     Głosowanie na najciekawszą ekspozycję trwało dwa dni. Publiczność odwiedzająca targi otrzymywała plany z kuponami do głosowania.
     Na kuponach należało napisać nazwę firmy, na której stoisko oddaje się głos. Firma, która otrzyma najwięcej głosów, odbiera puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję, a firma, która zajmie drugie miejsce w plebiscycie puchar za bardzo ciekawą ekspozycję.
     W głosowaniu wygrało stoisko Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Inter-Vax Wacław Górny spółka jawna ze Żnina i to przedstawiciel tej firmy, w osobie dyrektora handlowego Adama Wesołowskiego, odebrał puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XIX Pałuckich Targów Rolnych w Żninie.
     - Serdecznie chciałbym podziękować wszystkim klientom, którzy głosowali i wszystkim, którzy byli, a nie głosowali, dziękuję całej załodze, która przyczyniła się do tych sukcesów, które zdobywamy i będziemy się rozwijać dalej - powiedział Adam Wesołowski, dyrektor handlowy Inter-Vax.
     - Jestem zadowolony i szczęśliwy, że przez tyle lat nie tracimy zaufania klientów. Są z nami, przychodzą do sklepu, przychodzą na targi i oddają głos na naszą ekspozycję - powiedział po targach Wacław Górny. - Na ten sukces pracujemy nie tylko na targach, ale przez cały rok.
     Ekspozycja firmy Inter-Vax otrzymała 640 głosów, natomiast ekspozycja firmy, która zajęła drugie miejsce - 309 głosów. To drugie miejsce zajęła Hurtownia Rolnik spółka jawna Leszek Pulikowski Ryszard Pulikowski ze Strzelna i to ona otrzymała puchar publiczności za bardzo ciekawą ekspozycję XIX Pałuckich Targów Rolnych w Żninie.
Leszek Pulikowski, współwłaściciel Hurtowni Rolnik powiedział, że z dystansem podchodzi do wyników głosowania.
     - Gdyby głosowanie przeprowadzone zostało w Strzelnie, to wynik też byłby przesądzony, bo znają mnie tutaj i głosowaliby na swojego - stwierdził. - Niemniej szanuję tę nagrodę, bo przyznali ją ludzie - dodał. Leszek Pulikowski jest zadowolony z tego, że stoisko licznie odwiedzali klienci, którzy dopytywali o ofertę, rozmawiali, dyskutowali i korzystali z atrakcji, jaką była możliwość wypróbowania ładowarki.
     Podczas uroczystości wręczania pucharów na pl. Wolności w Żninie Wacław Górny odebrał jeszcze jedno wyróżnienie.
     22 sierpnia Marta Rutkowska, kierownik pionu do spraw certyfikacji Branżowego Centrum Badań i Certyfikacji w Poznaniu wręczyła szefowi Inter-Vaxu Certyfikat Primus Nominatus w zakresie jakości procesów zarządzania: za szczególną dbałość o budowanie pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami w zakresie doradztwa, sprzedaży i zapewnienia serwisu maszyn i urządzeń rolniczych. Starosta żniński Zbigniew Jaszczuk burmistrz Żnina Robert Luchowski oraz burmistrz Janowca Maciej Sobczak złożyli Wacławowi Górnemu gratulacje w związku z odebraniem certyfikatu.

 

 Załoga Inter-Vax

    fot. Remigiusz Konieczka

 Leszek Pulikowski nie mógł w niedzielę odebrać nagrody publiczności; na zdjęciu trzyma puchar wojewody kujawsko-pomorskiego, przyznany mu na Pałuckich Targach Rolnych w 2012 roku (zdjęcie archiwalne)
 

       fot. Arkadiusz Majszak

 Wacław Górny odebrał z rąk Marty Rutkowskiej certyfikat jakości przyznany przez Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji w Poznaniu

  fot. Remigiusz Konieczka

 

 

Remigiusz Konieczka
Pałuki nr 1228 (34/2015)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry