Advertisement

Puchary XIX Pałuckich Targów Rolnych i XIII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Żninie

 

TARGOWE

 

1. puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Ewy Mes za najciekawszą ofertę w branży budowlanej – Florian Centrum, Kutno

 

2. puchar marszałka woj. kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń – Dramiński SA, Olsztyn

 

3. puchar starosty powiatu żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego – Żywotnik, Żnin

 

4. puchar starosty powiatu nakielskiego Tomasza Miłowskiego za najciekawszą ekspozycję wystawcy  z powiatu nakielskiego – KP ODR, Minikowo

 

5. puchar przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet za najciekawszą ofertę nawozów i środków ochrony roślin - SOLMAG AGRO Maciej Jasiński, Solec Kujawski

 

6. puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle Radosława Mrugowskiego za najciekawszą ofertę pasz – Wytwórnia pasz PIAST Sp. z o.o., Gołańcz

 

7. puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa – BS PAŁUKI, Żnin

 

8. puchar burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego za najciekawszą ofertę w branży spożywczej – IMPRESS Maria Wietrzykowska, Gołuchów

 

9. puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych – UNIGUM Zbigniew Wrotek, Toruń

 

10. puchar burmistrza Szubina Artura Michalaka za najciekawszą ofertę ogrodniczą – Gospodarstwo Szkółkarskie Marek Wędrowski, Kolincz

 

11. puchar burmistrza Kcyni Marka Szarugi za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych – Farmer Laura Kulik, Żnin

 

12. puchar burmistrza Janowca Wlkp. Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę szkółkarską – Szkółka Drzew Owocowych, Ozdobnych Krzysztof Karwacki, Gniezno

 

13. puchar burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego za najciekawszą ofertę motoryzacyjną – Moto Budrex-Auto Sp. z o.o., Bydgoszcz

 

14. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego dla najlepszego wystawcy z terenu gm. Dąbrowa Mogileńska – Zagroda Kwiatowa Lisieccy, Szczepanowo

 

15. puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XIX  Pałuckich Targów Rolnych w Żninie - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inter-Vax Wacław Górny Spółka Jawna, Żnin

 

16. puchar publiczności za bardzo ciekawą ekspozycję XIX Pałuckich Targów Rolnych w Żninie - Hurtownia Rolnik Sp. j. Pulikowski Leszek Pulikowski Ryszard, Strzelno

 

 

Wyróżnienia targowe:

 

LIPRO Petrol, Żnin

 

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o., Baranowo

 

ARTMANN Artur Bandyszewski, Czołowo

 

Agromarket Jaryszki Odział Żnin

 

Przedsiębiorstwo "ARKOP" Sp. z o.o., Bukowno

 

SONAROL Sp.j. Najda, Jedwabne 

 

TRZODA

 

puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego za superczempiona Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej – Mieczysław Gołaś, Kijewo

 

czempion

 

1. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Kcyni Zbigniewa Witczaka za czempiona w kategorii loszek krzyżówkowych – Józef Waźbiński, Żnin

 

2. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek wbp - Andrzej Januszewski, Gościeradz

 

3. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek pbz - Mieczysław Gołaś, Kijewo

 

4. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii knurków mieszańcowych – Agro-Wronie Sp. z o.o. we Wroniu

 

5. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w  Janowcu Wlkp. Ryszarda Majchrzaka za czempiona w kategorii knurków rasy wbp – Robert Boniecki, Małszyce

 

6. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii knurków rasy pbz - Mieczysław Gołaś, Kijewo

 

7. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Grzegorza Koziełka za czempiona w kategorii knurków rasy pietrain – Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

 
wiceczempion

 

1. puchar przewodniczącego Rady Gminy  w Orchowie Władysława Jakubowskiego za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych – Alina Marek Gic, Wenecja

 

2. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych – Andrzej Januszewski, Gościeradz

 

3. puchar przewodniczącej Rady Miejskiej Teresy Kujawy za wiceczempiona w kategorii loszek rasy wbp - Andrzej Januszewski, Gościeradz

 

4. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek rasy wbp – Aleksandra Wysocka, Wronie

 

5. puchar wójta Rogowa Józefa Sosnowskiego za wiceczempiona w kategorii loszek rasy pbz – Dariusz Kaczmarek, Kołodziejewo

 

6. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek rasy pbz – Józef Waźbiński, Żnin

 

7. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Ludwika Macioła za wiceczempiona w kategorii loszek rasy pbz – Robert Boniecki, Małszyce

 

8. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii knurków rasy wbp - Aleksandra Wysocka, Wronie

 

9. puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pbz - Mieczysław Gołaś, Kijewo

 

10. puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzeja Owczarza za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pbz – Robert Boniecki, Małszyce

 

11. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii knurków mieszańcowych - Mieczysław Gołaś, Kijewo

 

 

BYDŁO

 

puchar prezydenta Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka Leszka Hądzlika za superczempiona w kategorii bydła mlecznego – Grzegorz Ciszak, Mamlicz

 

czempion

 

1. puchar dyrektora Agencji Rynku Rolnego Tadeusza Zaborowskiego za czempiona XIII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic do 16. miesięcy – Maciej Maciejewski, Dąbrówka Barcińska

 

2. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Remigiusza Kasprzaka za czempiona XIII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic powyżej 16. miesięcy - Maciej Maciejewski, Dąbrówka Barcińska

 

3. puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Romana Sassa za czempiona XIII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii krów mlecznych – Grzegorz Ciszak, Mamlicz

 

wiceczempion

 

1. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Gąsawie Mariusza Kazika za wiceczempiona XIII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic do 16. miesięcy – Marek Sobociński, Wójcin

 

2. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Rogowie Tomasza Michalczaka za wiceczempiona XIII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic powyżej 16. miesięcy - Grzegorz Ciszak, Mamlicz

 

3. puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej Ryszarda Kierzka za wiceczempiona XIII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii krów mlecznych - Maciej Maciejewski, Dąbrówka Barcińska

 

 

WYSTAWA DROBNEGO INWENTARZA

 

czempion

 

1. puchar wójta Gąsawy Błażeja Łabędzkiego za czempiona w kategorii drobiu ozdobnego – Anna Roszewska, Karbowo/Brodnica

 

2. puchar wójta Jezior Wielkich Zbysława Woźniakowskiego za czempiona w kategorii królików -

 Waldemar Wejnerowski, Koronowo



3. puchar wójta Orchowa Jacka Misztala za czempiona w kategorii gołębi – Wilhelm Kühl, Grimmen

 

4. puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Barcinie Krystyny Barteckiej za czempiona w kategorii szynszyli – Bogusława Plewacka, Złotniki Kujawskie

 

wiceczempion

 

1. puchar prezesa Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Marka Porazińskiego za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego – Ewa Trojak, Czersk

 

2. puchar prezesa Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Marka Porazińskiego za wiceczempiona w kategorii królików – Dorota Ziółkowska, Bydgoszcz

 

3. puchar prezesa Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Marka Porazińskiego za wiceczempiona w kategorii gołębi – Sławomir Batkiewicz, Szczecin

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry