Żnin, Pałuckie Targi Rolne, wystawa, maszyna, zwierzęta, trzoda
    
     20 sierpnia o 11:00 uroczyście zostały otwarte XX Pałuckie Targi Rolne oraz XIV Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie.

Otwarcie tegorocznych targów rolnych fot. Witold Ejankowski
Otwarcie tegorocznych targów rolnych fot. Witold Ejankowski

     Na uroczystość otwarcia, która miała miejsce na terenie Pałuckiej Wystawy Zwierząt, przybyło wielu gości, m.in. prezes Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej, radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ryszard Kierzek, burmistrzowie i wójtowie, przedstawiciele instytucji związanych z rolnictwem i inni.
     Honorowy patronat nad imprezą sprawują Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel, wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz i marszałek woj. kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki, natomiast patronat medialny Radio PIK, TVP O/Bydgoszcz i Wieści Rolnicze.
     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

(mr), 20 VIII 2016

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry