Puchary XX Pałuckich Targów Rolnych i XIV Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Żninie

 

TARGOWE

 

1. puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń - Agro-Sieć, Chełmno

2. puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę w branży budowlanej i agroenergetycznej - Rawicom, Łabiszyn

3. puchar starosty powiatu żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego - Zespół Szkół Niepublicznych, Gąsawa

4. puchar starosty powiatu nakielskiego Tomasza Miłowskiego za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu nakielskiego - Agro-Land, Śmielin

5. puchar przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet za najciekawszą ofertę w branży spożywczej - Babcia Regina, Olszanka

6. puchar burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego za najciekawszą ofertę ogrodniczą - Gospodarstwo Ogrodnicze Wojciech Gędek, Przystajń

7. puchar burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego za najciekawszą ofertę nawozów i środków ochrony roślin - Ekoflora, Kraśnik

8. puchar burmistrza Szubina Artura Michalaka za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych - Biuro Ubezpieczeń Szymańscy, Mogilno

9. puchar burmistrza Janowca Wlkp. Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę pasz - Ekoplon, Grabki Duże

10. puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa - Odwierty.eu, Elbląg

11. puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za najciekawszą ofertę nasienniczą - Przedsiębiorstwo Nasienne Rolnas, Bydgoszcz

12. puchar burmistrza Kcyni Marka Szarugi za najciekawszą ofertę motoryzacyjną - Auto-Centrum Krystyna Sanok, Gniezno

13. puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle Radosława Mrugowskiego za najciekawszą ofertę szkółkarską - Del-Mar, Grabina Radziwiłłowska

14. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego dla najlepszego wystawcy z terenu gm. Dąbrowa Mogileńska - GS, Dąbrowa

15. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Grzegorza Koziełka za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych - Team-Rol, Pyrzyce

16. puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XX Pałuckich Targów Rolnych w Żninie - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inter-Vax, Żnin

17. puchar publiczności za bardzo ciekawą ekspozycję XX Pałuckich Targów Rolnych w Żninie - Zakład Szkółkarski Żywotnik, Żnin

     W pierwszej dziesiątce znalazły się również (kolejność alfabetyczna):

     Adamski Marek Zakłady Zbożowe, Żnin

     Agromarket Jaryszki, oddział Żnin

     Moto-Champ, Bydgoszcz

     PPUH Kwiecińscy, Żnin

     Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik, Żnin

     Sklep Wielobranżowy Wojciech Jakubowicz, Gąsawa

     Twój Ogród, Gniezno

     Unigum, Żnin

 

 

 

Wyróżnienia:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Borys, Gniezno

Green Grow - International, Jeżewice

Zakład Kominiarski Wiesław Kwaśniewski, Barcin

Zakład Wielobranżowy Sanibud, Mogilno

 

TRZODA

 

1. puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela za superczempiona XIV Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie - Robert Boniecki, Małszyce

 

czempion

 

1. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Alina i Marek Gic, Wenecja

2. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Kcyni Zbigniewa Witczaka za czempiona w kategorii loszek wbp - Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

3. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Janowcu Ryszarda Majchrzaka za czempiona w kategorii loszek pbz - Paulina Gołaś, Kijewo

4. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek rasy puławskiej - Beata i Sławomir Homeja, Chomętowo

5. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek rasy duroc - Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

6. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii knurków mieszańcowych - Paulina Gołaś, Kijewo

7. puchar dyrektora Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie Romana Sassa za czempiona w kategorii knurków rasy wbp - Robert Boniecki, Małszyce

8. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Sławomira Peno za czempiona w kategorii knurków rasy pbz - Anna i Marek Obryk, Łowin

 


wiceczempion

 

1. puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Mogilnie Teresy Kujawy za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Józef Waźbiński, Żnin

2. puchar przewodniczącej Rady Gminy w Orchowie Władysława Jakubowskiego za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Andrzej Januszewski, Gościeradz

3. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Bartosz Czarniak, Gołębin

4. puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej Ryszarda Kierzka za wiceczempiona w kategorii loszek rasy pbz - Anna i Marek Obryk, Łowin

5. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Szubinie Remigiusza Kasprzaka za wiceczempiona w kategorii loszek rasy pbz - Dariusz Kaczmarek, Kołodziejewo

6. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek rasy pbz - Andrzej Januszewski, Gościeradz

7. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek rasy wbp - Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

8. puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Barcinie Krystyny Barteckiej za wiceczempiona w kategorii loszek rasy wbp - Robert Boniecki, Małszyce

9. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek rasy puławskiej - Beata i Sławomir Homeja, Chomętowo

10. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek rasy puławskiej - Roman Grzywiński, Ruże

11. puchar wójta Gąsawy Błażeja Łabędzkiego za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pbz - Anna i Marek Obryk, Łowin

12. puchar przewodniczącego Rady Gminy Mariusza Kazika za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pbz - Paulina Gołaś, Kijewo

 

 

 

WYSTAWA DROBNEGO INWENTARZA

 

czempion

 

1. puchar wójta Rogowa Józefa Sosnowskiego za czempiona w kategorii drobiu ozdobnego - Bartłomiej Kaszyński, Rzadkwin

2. puchar wójta Jezior Wielkich Zbysława Woźniakowskiego za czempiona w kategorii królików - Waldemar Wejnerowski, Koronowo

3. puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Łabiszynie Teresy Paliwody za czempiona w kategorii gołębi - Zbigniew Wojciechowski, Bydgoszcz

 

wiceczempion

 

1. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Rogowie Tomasza Michalczaka za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego - Eryk Smoter, Wenecja

2. puchar burmistrza Strzelna Ewarysta Matczaka za wiceczempiona w kategorii królików - Paweł Wojda, Stargówko

3. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego za wiceczempiona w kategorii gołębi - Bogdan Tajl, Kęsowo

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry