Terminy targów w kolejnych latach:
25-26 sierpnia 2018
24-25 sierpnia 2019
Otwarcie XXI
Pałuckich Targów Rolnych
Wystawa Drobnego Inwentarza
Gala wręczenia
pucharów wystawcom
Puchary od publiczności
Rozmowy z wystawcami
Pierwszy dzień targów
w obiektywie
Drugi dzień targów
w obiektywie

19 sierpnia ok. 11:15 uroczyście zostały otwarte XXI Pałuckie Targi Rolne oraz XV Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie.

Otwarcie tegorocznych targów rolnych fot. Witold Ejankowski
Otwarcie tegorocznych targów rolnych fot. Witold Ejankowski

     Na uroczystość otwarcia przybyło wielu gości, m.in. prezes Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej, radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Ryszard Kierzek, burmistrzowie i wójtowie, przedstawiciele instytucji związanych z rolnictwem i inni.
     Honorowy patronat nad imprezą sprawują Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel, wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz i marszałek woj. kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki, natomiast patronat medialny Radio PIK, TVP O/Bydgoszcz i Wieści Rolnicze.
     Szczegółowy program targów.
     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

(mr), 19 VIII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry