Artykuł tygodnia
  • Utrudnienia na ul. Gnieźnieńskiej w Żninie
    Utrudnienia na ul. Gnieźnieńskiej w Żninie

    17 lipca Zarząd Dróg Powiatowych przystąpił do budowy ciągu pieszo-rowerowego przy ul. Gnieźnieńskiej w Żninie. Wiążą się z tym utrudnienia w ruchu drogowym, które mogą potrwać do końca sierpnia. Jeden pas jezdni pozostaje nieprzejezdny.

Puchary XXI Pałuckich Targów Rolnych i XV Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Żninie

 

TARGOWE

- puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń - P.P.H.U. Horus, Pakość

- puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza za najciekawszą ofertę w branży budowlanej i agroenergetycznej - AWStal, Żnin

- puchar marszałka woj. kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę w branży spożywczej - Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa "ROLNIK", Żnin

- puchar starosty mogileńskiego Tomasza Barczaka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu mogileńskiego - Caffe Fresco, Mogilno

- puchar starosty żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego - DOM-BRUK, Januszkowo

- puchar starosty nakielskiego Tomasza Miłowskiego za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu nakielskiego - DomGaz, Szubin

- puchar przewodniczącej Rady Powiatu Józefy Błajet za najciekawszą ofertę nawozów i środków ochrony roślin - Arkop, Bukowno

- puchar burmistrza Szubina Artura Michalaka za najciekawszą ofertę ogrodniczą - Zakład Szkółkarski Żywotnik, Żnin

- puchar burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych - Marcus Chodaki, Żnin

- puchar burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego za najciekawszą ofertę pasz - Adamski Marek Zakłady Zbożowe, Żnin

- puchar burmistrza Janowca Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa - Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza, Przysiek

- puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Grzegorza Koziełka za najciekawszą ofertę nasienniczą - ROLNAS, Bydgoszcz

- puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę motoryzacyjną - AUTOSANOK, Gniezno

- puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę szkółkarską - Zakład Szkółkarski Żywotnik, Żnin

- puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle Radosława Mrugowskiego za najciekawszą ofertę pszczelarską - Pasieka Gucio, Podgórzyn

- puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych - Spółdzielnia Metalowo-Odlewnicza Ogniwo, Biecz

- puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego dla najlepszego wystawcy z terenu gm. Dąbrowa Mogileńska - Gminna Spółdzielnia, Dąbrowa Mogileńska

- puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XXI Pałuckich Targów Rolnych w Żninie - P.W. Inter-Vax Wacław Górny Sp.J., Żnin

- puchar publiczności za bardzo ciekawą ekspozycję XXI Pałuckich Targów Rolnych w Żninie - Zakład Szkółkarski Żywotnik Tuczyńscy, Żnin

 

Wyróżnienia:

- Zakład Handlowy JÓŹWIAKOWSKI, Damasławek

- Zakład Wielobranżowy SANIBUD Janusz Pawlak, Mogilno

- Sklep Wielobranżowy Wojciech Jakubowicz, Gąsawa

- Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR, Smolice

- Masarnia Władysławowo Sp. J. R.A.B. Zawistowski, Władysławowo

 

WYSTAWA DROBNEGO INWENTARZA

 

      czempion 

- puchar wójta Gąsawy Błażeja Łabędzkiego za czempiona w kategorii drobiu ozdobnego - dla Eryka Smotera z miejscowości Wenecja

- puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Remigiusza Kasprzaka za czempiona w kategorii królików - dla Jacka Różagórskiego z miejscowości Kłecko

- puchar burmistrza Kcyni Marka Szarugi za czempiona w kategorii gołębi - dla Stanisława Olejniczaka z miejscowości Lubostroń

- puchar przewodniczącego Rady Gminy w Orchowie Władysława Jakubowskiego za czempiona w kategorii szynszyli - dla Iwony Kujawa z miejscowości Jaksice

- wyróżnienie wójta Jezior Wielkich Zbysława Woźniakowskiego w kategorii ptactwa ozdobnego - dla Zofii Janiszewskiej z miejscowości Dąbrówczyn

 

      wiceczempion

- puchar przewodniczącego Rady Gminy w Gąsawie Mariusza Kazika za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego - dla Pauliny Kuras z miejscowości Żnin

- puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Sławomira Peno za wiceczempiona w kategorii królików - dla Bartosza Krygiera z miejscowości Gąsawa

- puchar przewodniczącej Rady Gminy w Barcinie Krystyny Barteckiej za wiceczempiona w kategorii gołębi - dla Kazimierza Kaptura z miejscowości Gościeszynek

- puchar przewodniczącego Rady Gminy w Rogowie Tomasza Michalczaka za wiceczempiona w kategorii szynszyli - dla Piotra Kujawy z miejscowości Jaksice

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry