Puchary XXII Pałuckich Targów Rolnych i XVI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Żninie.

Targowe


1.    puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń dla firmy Imizuni Sp. z o.o.

2.    puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza za najciekawszą ofertę w branży spożywczej dla Masarni Władysławowo Sp. J. R. B. Zawistowski 

3.    puchar marszałka woj. kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę budowlanej i agroenergetycznej dla Sklepu Wielobranżowego Wojciecha Jakubowicza

4.    puchar starosty żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego dla firmy PPUH Kwiecińscy Sp. J.

5.    puchar starosty mogileńskiego Tomasza Barczaka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu mogileńskiego dla firmy Sanibud

6.    puchar starosty nakielskiego Tomasza Miłowskiego za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu nakielskiego dla firmy Aman Janusza Młynarczyka

7.    puchar starosty wągrowieckiego Tomasza Kranca za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu wągrowieckiego dla Zakładu Handlowego Jóźwiakowski Sp. J.

8.    puchar przewodniczącej Rady Powiatu Józefy Błajet za najciekawszą ofertę pasz dla Polskich Zakładów Zbożowych Sp. z o.o. w Wałczu

9.    puchar burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego za najciekawszą ofertę nawozów i środków ochrony roślin dla firmy Agro Zaopatrzenie Sp. z o.o.

10.    puchar burmistrza Szubina Artura Michalaka za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych dla firmy Wyroby z wikliny i brzozy Eugeniusza Świątkowskiego

11.    puchar burmistrza Janowca Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę ogrodniczą dla Gospodarstwa Ogrodniczego Bylinowy Raj 

12.    puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej Ryszarda Kierzka za najciekawszą ofertę nasienniczą dla Przedsiębiorstwa Nasiennego Rolnas Sp. z o.o.

13.    puchar burmistrza Strzelna Ewarysta Matczaka za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa dla Concordia Ubezpieczenia - Biuro Ubezpieczeń Szymańscy

14.    puchar burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego za najciekawszą ofertę motoryzacyjną dla firmy P.H.U Autoczęść Sp. J. E. Kornacki S. Gańczak H. Chmielewski

15.    puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za najciekawszą ofertę szkółkarską dla Zakładu Szkółkarskiego Żywotnik Tuczyńscy

16.    puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Lucjana Adamusa za najciekawszą ofertę pszczelarską dla Pasieki Gucio

17.    puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych dla firmy Agrotechnika-Brudz Wiesław Brudz

18.    puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego dla najlepszego wystawcy z terenu gm. Dąbrowa Mogileńska dla Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” Dąbrowa

19.    puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XXII Pałuckich Targów Rolnych w Żninie dla P.W. Inter-Vax Wacław Górny Sp.J., Żnin

20.    puchar publiczności za bardzo ciekawą ekspozycję XXII Pałuckich Targów Rolnych w Żninie dla Zakładu Szkółkarskiego Żywotnik Tuczyńscy, Żnin

WYSTAWA DROBNEGO INWENTARZA

czempion

1.    puchar przewodniczącego Rady Gminy w Gąsawie Mariusza Kazika za czempiona w kategorii drobiu ozdobnego dla Marty Gałgańskiej
2.    puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Ryszarda Kamińskiego za czempiona w kategorii królików ras dużych dla Piotra Głowackiego
3.    puchar wójta Gąsawy Błażeja Łabędzkiego za czempiona w kategorii królików ras średnich dla Wojciecha Gadzińskiego
4.    puchar przewodniczącego Rady Gminy w Orchowie Władysława Jakubowskiego za czempiona w kategorii gołębi dla Franciszka Waltenburga
5.    puchar burmistrza Kcyni Marka Szarugi za czempiona w kategorii szynszyli dla Iwony i Piotra Kujawów

wiceczempion
1.    puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle nad Notecią Radosława Mrugowskiego za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego dla Anny i Eryka Smoter
2.    puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Remigiusza Kasprzaka za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego dla Anny i Andrzeja Lenarczyków
3.    puchar wójta Orchowa Jacka Misztala za wiceczempiona w kategorii królików ras dużych dla Bartosza Krygiera
4.    puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Barcinie Krystyny Barteckiej za wiceczempiona w kategorii królików ras średnich dla Pawła Jurka
5.    puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Łabiszynie Teresy Paliwody za wiceczempiona w kategorii gołębi dla Stanisława Olejniczaka
6.    puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Kcyni Zbigniewa Witczaka za wiceczempiona w kategorii gołębi dla Stanisława Helsztajna
7.    wyróżnienie wójta Jezior Wielkich Zbysława Woźniakowskiego w kategorii szynszyli dla Iwony i Piotra Kujawów
8.    wyróżnienie dyrektora KPODR Minikowo Ryszarda Kamińskiego w kategorii króliki rasowe dla Piotra Dydaka

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry