Puchary wręczane

na XV Pałuckich Targach Rolnych

w Żninie

 


 

1. statuetka Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego za superczempiona Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej Żnin - Wanda i Jan Biegniewscy, Wronie
                       
2. puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Ewy Mes za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń przedstawioną na XV Pałuckich Targach Rolnych - Agroma Sępólno              
                       
3. puchar marszałka kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę w branży budowlanej przedstawioną na XV Pałuckich Targach Rolnych - Cembrit, Trzemeszno                  
                       
4. puchar burmistrza Szubina Ignacego Pogodzińskiego za najciekawszą ofertę w branży motoryzacyjnej przedstawioną na XV Pałuckich Targach Rolnych, Żnin 20-21 VIII 2011 - Pol - Car, Poznań                   
                       
5. puchar przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet za najciekawszą ofertę środków ochrony roślin przedstawioną na XV Pałuckich Targach Rolnych - Basf Polska Warszawa                   
                       
6. puchar burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego za najciekawszą ofertę pasz przedstawioną na XV Pałuckich Targach Rolnych - Zakłady Zbożowe, Żnin                   
                       
7. puchar burmistrza Żnina Leszka Jakubowskiego za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa przedstawioną na XV Pałuckich Targach Rolnych - Techniczna Obsługa Farm Mlecznych, Inowrocław                   

8. puchar burmistrza Janowca Wielkopolskiego Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę w branży spożywczej przedstawioną na XV Pałuckich Targach Rolnych - Semco, Śmiłowo                   

9. puchar starosty powiatu nakielskiego Tadeusza Sobola za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych przedstawioną na XV Pałuckich Targach Rolnych - Auto - Sanok, Jankowo Dolne             

10. puchar wójta Jezior Wielkich Zbysława Woźniakowskiego za najciekawszą ofertę ogrodniczą przedstawioną na XV Pałuckich Targach Rolnych -  Hodowla Roślin, Smolice                   

11. puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka i przewodniczącej Rady Miejskiej w Barcinie Krystyny Barteckiej za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych przedstawioną na XV Pałuckich Targach Rolnych - Defro Robert Dziubeła
                       
12. puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę szkółkarską przedstawioną na XV Pałuckich Targach Rolnych - Gospodarstwo Ogrodnicze Ireneusz Szkup                  



TRZODA                   
 
czempioni
                       
13. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek krzyżówkowych - Alina i Marek Gic. Wenecja

14. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Wielka Biała Polska - Andrzej Januszewski, Gościeradz
 
15. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Polska Biała Zwisłoucha - Anna i Marek Obryk, Łowin

16. puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle Artura Michalaka za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków mieszańcowych - Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

17. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Wielka Biała Polska - Wanda i Jan Biegniewscy, Wronie

18. Puchar przewodniczącej Rady Gminy w Żninie Haliny Rosiak za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Polska Biała Zwisłoucha - Robert Boniecki, Małszyce              
                       
             

        
wiceczempioni


19. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za wiceczempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek krzyżówkowych - Andrzej Januszewski, Gościeradz                   

20. puchar wójta Gąsawy Zdzisława Kuczmy za wiceczempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Wielka Biała Polska - Andrzej Januszewski, Gościeradz  
                       
21. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za wiceczempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Polska Biała Zwisłoucha - Waldemar Kalisz, Kijewo

22. puchar burmistrza Kcyni Piotra Hemmerlinga za wiceczempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków mieszańcowych - Mieczysław Gołas, Kijewo

23. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za wiceczempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Wielka Biała Polska - Wanda i Jan Biegniewscy, Wronie

24. puchar wójta Rogowa Józefa Sosnowskiego za wiceczempiona IX Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków Polska Biała Zwisłoucha - Marian Kaczmarek, Kozielsko

 

BYDŁO

czempioni 

                                  
25. Puchar prezydenta Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka Leszka Hądzlika za superczempiona w kategorii bydła mlecznego - Bogdan Maciejewski, Dąbrówka Barcińska           
                       
26. Puchar prezydenta Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka Piotra Depty za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic 12-16 miesięcy - Grzegorz Ciszak, Mamlicz

27. Puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Bydła i Producentówe Mleka Marka Wrzały za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic powyżej 16 miesięcy - Aleksander Jurek, Słębowo                 
                       
28. Puchar dyrektora Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie Romana Sassa za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii krów mlecznych - Bogdan Maciejewski, Dąbrówka Barcińska           
               
                   
wiceczempioni                   
                     
29. puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za wiceczempiona IX Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic 12-16 miesięcy - Tadeusz Wysocki, Godawy                   
                       
30. Puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Wiesława Pokorskiego za wiceczempiona IX Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic powyżej 16 miesięcy - Tomasz Frasz, Dochanowo

31. Puchar przewodniczącej Rady Gminy w Łabiszynie Teresy Paliwody za wiceczempiona IX Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii krów mlecznych - Przemysław Słota, Gorzyce                   
          
      

               
WYSTAWA DROBNEGO INWENTARZA                   
                       
32. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Rogowie Ryszarda Kawki za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii drobiu ozdobnego - Leszek Juraszek z Lubicza Dolnego                   
                       
33. puchar wójta Damasławka Andrzeja Szewczykowskiego za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii królików - Przemysław Ziaja z Wągrowca                   
                       
34. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Janowcu Ryszarda Majchrzaka za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii gołębi - Bogdan Miśkurek ze Złotnik Kujawskich.                  
                       
35. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Marka Domżały za czempiona IX Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii szynszyli - Mariola i Andrzej Strzeleccy ze Żnina                 
 

 

PUCHARY STAROSTWA ŻNIŃSKIEGO, MOGILEŃSKIEGO                       
                       
36. puchar starosty powiatu żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego IX Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych - Silverado City, Bożejewiczki
                   
37. puchar starosty powiatu mogileńskiego Tomasza Barczaka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu mogileńskiego IX Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych - Mogilmed, Mogilno
                       
                       
PUBLICZNOŚĆ                       
                       
38. puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XV Pałuckich Targów Rolnych -
Inter-Vax ze Żnina

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry