Advertisement
Artykuł tygodnia
 • Ogrodowa zamknięta
  Ogrodowa zamknięta

  Od 19 października przez 6 najbliższych tygodni zamknięta dla ruchu będzie ul. Ogrodowa w Szubinie. Zamknięcie spowodowane jest remontem. 

Advertisement
 • A może Targi Pałuckie?
  piątek, 20 października 2006 Odsłony: 3596

      Pogłębiający się stale w latach trzydziestych kryzys gospodarczy powodował stopniową likwidację przedsiębiorstw, a te, które przetrwały, zmuszone były ograniczyć swoją produkcję. I producent i kupiec, chcąc pozbyć się towaru, musiał szukać klienta i w ostrej konkurencyjnej walce starć się o jego względy. Rzemieślnicy i drobni przemysłowcy musieli pogodzić się z takim stanem rzeczy i dostosować się do zmiennych warunków pracy i nowych możliwości. Kto prędzej to zrozumiał, ten wygrał.

  Czytaj więcej...

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry