XIV Plebiscyt Sportowy na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej
Wybieramy spośród 27 kandydatów
     Rozpoczynamy głosowanie na 10 najpopularniejszych sportowców Ziemi Mogileńskiej 2014 roku. Głosować można dwojako: na oryginalnych kuponach wycinanych z Pałuk i Ziemi Mogileńskiej lub za pośrednictwem SMS-ów.

     Szanowni Państwo! Czas zacząć ulubioną zabawę nie tylko czytelników Pałuk i Ziemi Mogileńskiej, ale wszystkich kochających sport. Trzymajcie kciuki za swoich faworytów odnoszących sukcesy i rozpaczających po porażkach. W ramach podziękowania za emocje macie okazję, żeby dzięki Waszym głosom powalczyli o prestiżowy tytuł sportowca roku w XIV Plebiscycie Tygodnika Lokalnego Pałuki i Ziemia Mogileńska. Kapituła złożona z dziennikarzy naszego pisma uznała, że w 2014 roku lista nominowanych kończy się na 27.
     GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS
     Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, który od dziś do 19 lutego 2015 r. będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska.
     Każda osoba może wypełnić i przysłać na adres redakcji Pałuk i Ziemi Mogileńskiej: ul. Ogrodowa 1, 88-300 Mogilno (w przesyłce nie wymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 20 lutego (piątek) 2015 roku do 14:00. Data stempla pocztowego nie ma znaczenia.
     Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim - 3 punkty, a na trzecim - 1 punkt. Wśród czytelników zostaną rozlosowane nagrody w postaci pięciu zestawów książek Wydawnictwa Dominika Księskiego Wulkan oraz pięciu nagród rzeczowych.
Można także głosować na najpopularniejszego sportowca Ziemi Mogileńskiej 2014 roku za pośrednictwem SMS-ów, które wysyłamy na numer 73601. W ich treści należy wpisać: TPM, numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPM, 57, 63, 71 (numery od 51 do 77 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto).
     Główną nagrodą dla laureata w głosowaniu SMS-owym jest zestaw książek Wydawnictwa Dominika Księskiego Wulkan.

     GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW
     Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub sms będzie nieważny. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

     Regulamin plebiscytu.

Marek Holak
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 1191 (50/2014)

 

 

 
   
   
   
   
   
   
   

 


   
   
   
   
   
   
   
   
   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry