Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

   
    Redakcja "Pałuk" wspólnie z MZKS Pałuczanką Żnin - obchodzącym w 1993 roku jubileusz 70-lecia organizuje plebiscyt na najlepszego, najpopularniejszego sportowca PAŁUK - 1992 roku. Zanim opublikujemy pierwszy kupon prosimy działaczy klubowych, zawodników, także kibiców, ludzi związanych ze sportem o pomoc w ustaleniu pewnego rankingu - na kogo będziemy głosować.


    Wśród naszych faworytów znajdują się: wicecemistrz Europy w klasie 500 Tadeusz Haręza - MKŻ Żnin - sporty motorowodne, Jarosław Gaczkowski - napastnik, Andrzej Brzykcy - pomocnik, hokej na trawie zawodnicy wicemistrzowskiej drużyny Polski LKS Gąsawa - Zenon Polaszewski - obrońca, Andrzej Lisiecki - napastnik i Rafał Witucki - bramkarz piłka nożna, zawodnicy I drużyny występującej w klasie okręgowej.
    Czekamy na zgłoszenia do 7 XII 1992 r. Listy prosimy kierować na adres: Pałuki. Pismo lokalne, ul. 1000-lecia 8/8 Żnin, z dopiskiem - PLEBISCYT SPORTOWY. Pierwszy z trzech kuponów zostanie opublikowany 11 XII 92. Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy nagrody książkowe.

Pałuki nr 43 (23/1992)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry