Advertisement
Artykuł tygodnia
  • Ogrodowa zamknięta
    Ogrodowa zamknięta

    Od 19 października przez 6 najbliższych tygodni zamknięta dla ruchu będzie ul. Ogrodowa w Szubinie. Zamknięcie spowodowane jest remontem. 

Advertisement

Bal najpopularniejszych sportowców
    Taniec z gwiazdami sportu
    Kiedy ucichły fanfary dla najlepszych sportowców roku, kiedy zabrzmiały ostatnie nuty piosenki We are the Champions dla Alicji Michalczak, rozpoczął się bal dla tych, którzy sport uprawiają czynnie oraz dla tych, którzy ze sportem mają kontakt poprzez ekran telewizora. Jedni i drudzy dali z siebie wszystko i na parkiecie zostawili mnóstwo zdrowia i potu. Pałucki taniec z gwiazdami sportu trwał do rana.

bal1.jpg
Część osób postanowiła obserwować bal z góry, co nie znaczy, że bawiła się gorzej    
fot. Remigiusz Konieczka
bal14.jpg
bal48.jpg
Młodość i uroda, czyli Alicja Michalczak (z lewej) oraz Michalina Kryszak w trakcie balu sportu           fot. Remigiusz KonieczkaTrzymajmy się razem 
   fot. Remigiusz Konieczka
bal46.jpg
To, że pociąg się nie wykoleił, to chyba cud                                        fot. Remigiusz Konieczka

Pałuki nr 784 (8/2007)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry