Artykuł tygodnia
  • O wycenie pod S5
    O wycenie pod S5

    W Rogowie odbyło się spotkanie, podczas którego Krzysztof Pankowski, kierownik oddziału odszkodowań Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, odpowiadał na pytania osób wywłaszczanych w związku z budową S5.

W czwartek 26 stycznia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Żninie obchodził dziesięciolecie działalności.

Na ręce rektor uniwersytetu posypały się podziękowania i gratulacje fot. Marta Złotnicka
Na ręce rektor uniwersytetu posypały się podziękowania i gratulacje fot. Marta Złotnicka

     W uroczystości wzięli udział studenci - seniorzy, a także licznie zaproszeni goście, wśród nich wykładowcy, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji współpracujących z uniwersytetem. Prezes Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku a zarazem rektor Irena Starczewska przypomniała początki istnienia UTW oraz opowiedziała pokrótce o jego działalności w ciągu minionych dziesięciu lat. Uroczystość, która miała miejsce w Żnińskim Domu Kultury, uświetnił koncert Chóru "Moniuszko" pod dyrekcją Beaty Różańskiej.

     Więcej zdjęć w galerii.

Marta Złotnicka, 27 I 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry