27 stycznia w sali widowiskowej M-GOKiR w Strzelnie aktorzy Amatorskiego Teatru Profilaktycznego Rozdarta Kurtyna działającego przy strzeleńskim SOSW wystawili spektakl z zakresu profilaktyki uzależnień pt. Dlaczego?!

Scenariusz sztuki napisała psycholog ośrodka Lilianna Machura i ona też wraz z terapeutką Magdaleną Budkiewicz były reżyserkami sztuki fot. Paweł Lachowicz
Scenariusz sztuki napisała psycholog ośrodka Lilianna Machura i ona też wraz z terapeutką Magdaleną Budkiewicz były reżyserkami sztuki fot. Paweł Lachowicz

     W sztuce została przedstawiona samotność dziecka w rodzinie. Przejmujące w swej wymowie przedstawienie żadnego widza nie pozostawiło obojętnym. Scenariusz sztuki napisała psycholog ośrodka Lilianna Machura i ona też wraz z terapeutką Magdaleną Budkiewicz były reżyserkami sztuki. Na koniec przedstawienia wszyscy uczestnicy otrzymali ulotki mówiące o tym, jak uniknąć problemów wynikających z zażywania narkotyków. Po feriach będą kolejne wystawiania sztuki, na które będą zapraszane klasy z poszczególnych szkół na naszym terenie zarówno ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, jak i ponadgimnazjalnych.
     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 31 I 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry