Advertisement
Artykuł tygodnia
  • Ogrodowa zamknięta
    Ogrodowa zamknięta

    Od 19 października przez 6 najbliższych tygodni zamknięta dla ruchu będzie ul. Ogrodowa w Szubinie. Zamknięcie spowodowane jest remontem. 

Advertisement

6 kwietnia w murach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego odbył się koncert dla dzieci autystycznych i wszystkich wychowanków SOSW.

Organizatorka koncertu Dominika Paluszak przedstawiła sylwetki muzyków fot. Paweł Lachowicz
Organizatorka koncertu Dominika Paluszak przedstawiła sylwetki muzyków fot. Paweł Lachowicz

     Specjalnie na ten dzień pracująca w ośrodku Dominika Paluszak zaprosiła swoich przyjaciół, muzyków: Michała Gęsikowskiego z inowrocławskiego zespołu Coolers, który dotarł do finału telewizyjnego programu muzycznego Idol oraz Michała Witkowskiego z zespołu Sami Swoi z Inowrocławia. Hol szkoły zapełnił się dziećmi, dyrekcją i pracownikami ośrodka oraz rodzicami. Muzycy  zaprezentowali kilka największych muzycznych hitów discopolowych oraz muzyki rockowej. Dopełnieniem koncertu była wystawa wielkanocnych mazurków wypieczonych przez uczniów ośrodka.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 7 IV 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry