19 kwietnia sala jeziorańskiego Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji  należała do recytatorów.

Komisja konkursowa w trakcie przesłuchań uczestników konkursu fot. Paweł Lachowicz
Komisja konkursowa w trakcie przesłuchań uczestników konkursu fot. Paweł Lachowicz

     Wzorem lat ubiegłych odbył się tam  Gminny Konkurs Recytatorski, który w tym roku przebiegał pn. Słowne inspiracje - artystyczne kreacje. Konkurs łączy w sobie turniej recytatorski, turniej poezji śpiewanej i turniej ilustratorski, każda z trzech kategorii konkursu ma też swoją nazwę: Słowem wyśpiewane, Słowem opowiedziane oraz Słowem malowane 

     Występy uczestników konkursu w kategorii Słowem opowiedziane oceniało jury w składzie: przewodnicząca prezes UTW w Mogilnie Grażyna Lewandowska oraz członkowie kierownik biblioteki w Jeziorach Wielkich Halina Kowalska i dyrektor biblioteki w Strzelnie Zofia Nowak-Paczkowska. W przerwie pomiędzy recytacją poszczególnych grup wiekowych komisja konkursowa wytypowała prace plastyczne, które zakwalifikowane zostały do etapu powiatowego konkursu w kategorii Malowane słowem. W sumie na konkurs dostarczono 20 prac.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 19 IV 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry