4 maja w Bibliotece Publicznej w Orchowie odbyło się uroczyste  rozdanie nagród w przeprowadzonym Gminnym Konkursie Plastycznym Czytając więcej widzimy wyobraźnią.

Wykonane przez uczniów prace można oglądać do końca maja w świetlicy Domu Kultury i Strażaka w Orchowie fot. Paweł Lachowicz
Wykonane przez uczniów prace można oglądać do końca maja w świetlicy Domu Kultury i Strażaka w Orchowie fot. Paweł Lachowicz

     Celem konkursu było zaprojektowanie wlepki promującej czytanie książek. Do konkursu przystąpiło 72 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Orchowa, Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum w Bielsku (gm. Orchowo). Nagrodzone projekty zostały wydrukowane i powstały z nich wlepki, które będą promować czytelnictwo w gminie Orchowo. Wykonane przez uczniów prace można oglądać do końca maja w świetlicy Domu Kultury i Strażaka w Orchowie.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 5 V 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry