Wieczorem, w piątek 16 czerwca w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strzelnie odbyła się uroczysta gala z okazji tegorocznych Dni Strzelna.

Zwieńczeniem uroczystej gali był koncert strzeleńskiego zespołu Lux Vera fot. Magdalena Lachowicz
Zwieńczeniem uroczystej gali był koncert strzeleńskiego zespołu Lux Vera fot. Magdalena Lachowicz

     Wzorem lat ubiegłych podczas gali nastąpiło podsumowanie konkursu literackiego organizowanego przez bibliotekę, wręczono puchar dla najaktywniejszego sołectwa gminy oraz wyróżniono działkowców za najpiękniejszy ogródek. Podczas uroczystości za aktywność, promowanie Strzelna i zdobywane puchary i nagrody wyróżnieni zostali też członkowie Koła Modelarskiego działającego przy strzeleńskiej bibliotece. Zwieńczeniem uroczystej gali był koncert strzeleńskiego zespołu Lux Vera.
     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 19 VI 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry