17 czerwca Jeziora Wielkie stały się po raz szósty stolicą twórczości artystycznej klubów seniora działających przy ośrodkach kultury w województwie kujawsko-pomorskim i w gminach województwa wielkopolskiego.

Na scenie prezentuje się zespół Radość z Jezior Wielkich fot. Paweł Lachowicz
Na scenie prezentuje się zespół Radość z Jezior Wielkich fot. Paweł Lachowicz

     Na zaproszenie dyrektora jeziorańskiego GOKiR Krzysztofa Zwolińskiego podczas VI Przeglądu Zespołów Klubu Seniora Rozśpiewane kluby seniora swój repertuar zaprezentowało 17 zespołów: Wrzos z Rojewa, Złocista jesień z Lisewa, Kujawianki ze Strzelna, Ferajna z Trzemeszna, Odrodzenie z Słupcy, Sentymentalne serca z Kramska, Pogodna jesień ze Ślesina, Złota jesień z Kleczewa, Radość z Jezior Wielkich, Wylatowianki z Wylatowa, Szarotki z Solca Kujawskiego, Złota jesień z Orchowa, Płomień z Wilczyna, Gama z Witkowa, Złoty liść z Trzemeszna, Tercet męski z Kleczewa, Stokrotka z Szyszyńskich Holendrów. Każdy mógł posłuchać znanych melodii biesiadnych, seniorzy tańczyli i śpiewali. Po występach wszyscy chętni bawili się na wspólnej biesiadzie.
     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 19 VI 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry