W sobotę, 18 czerwca do późnych godzin wieczornych na placu targowym przy PKS w Strzelnie trwała impreza z okazji Dni Strzelna.

Gwiazdą Dni Strzelna była Cleo fot. Paweł Lachowicz
Gwiazdą Dni Strzelna była Cleo fot. Paweł Lachowicz

     Od godzin popołudniowych trwały muzyczne imprezy. Odbył się też przegląd dorobku artystycznego szkół i przedszkoli z terenu gminy. Później rozpoczął się blok koncertowy. Wystąpiły dwa rockowe zespoły muzyczne działające w MGOKiR w Strzelnie pod kierunkiem instruktora Arkadiusza Kubiaka. Jako pierwszy w kilku utworach rockowych zaprezentował się dziecięcy zespół Rocker`s Kids. Drugi na scenie wystąpił bardziej dojrzały zespół Reflection Swoje wokalne umiejętności zaprezentowały też wokalistki zespołu Gaja działającego przy MGOKiR. Blok artystyczny zakończył koncert mogileńsko-strzeleńskiego zespołu jazzowego Dixie Team, zdobywcy ubiegłorocznej Złotej Tarki. Gwiazdą wieczoru była polska piosenkarka Cleo.
     Patronat medialny nad Dniami Strzelna sprawował tygodnik Pałuki i Ziemia Mogileńska.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 19 VI 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry