10 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich w ramach realizowanego przez miejscową bibliotekę cyklu animacyjnych spotkań z książką pn. Po drodze z książką dzieci i ich rodzice uczestniczyli w spotkaniu z Papierowym Teatrem Kamishibai.

Podczas warsztatów dzieci tworzyły karty kamishibai ilustrując własne opowiadanie fot. Paweł Lachowicz
Podczas warsztatów dzieci tworzyły karty kamishibai ilustrując własne opowiadanie fot. Paweł Lachowicz

     Spotkanie podzielone było na dwie części. W pierwszej dzieci zapoznały się z techniką kamishibai oraz obejrzały opowieść Szukając Marudka. Druga część towarsztaty Słucham, tworzę, ilustruję, podczas których dzieci wykorzystując zasadę teatru obrazkowego same wykonały własne karty kamishibai ilustrując własne opowiadanie. Narysowane obrazki umieściły w drewnianej skrzynce i opowiadały wymyśloną bajkę. 
     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 12 VII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry