Advertisement
Artykuł tygodnia
  • Ogrodowa zamknięta
    Ogrodowa zamknięta

    Od 19 października przez 6 najbliższych tygodni zamknięta dla ruchu będzie ul. Ogrodowa w Szubinie. Zamknięcie spowodowane jest remontem. 

Advertisement

Po raz siódmy ogłoszony został ogólnopolski Konkurs Jednego Wiersza im. J. Tawłowicza. Na zwycięzcę czeka statuetka i weekendowy pobyt w Białce Tatrzańskiej w Termach Bania.

     Tematyka wierszy jest dowolna, nie ma też ograniczeń wiekowych. Wiersze będą oceniane w dwóch kategoriach: literackiej i gwarowej. Każdy poeta może przysłać w terminie do 15 stycznia tylko jeden wiersz.

     Ogłoszenie wyników nastąpi 24 lutego 2018 roku, podczas Nocy Poetów w Zakopanem. Organizatorem konkursu jest Tygodnik Podhalański.

     Regulamin konkursu.

(mj), 6 XII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry