Advertisement
Artykuł tygodnia
  • Ogrodowa zamknięta
    Ogrodowa zamknięta

    Od 19 października przez 6 najbliższych tygodni zamknięta dla ruchu będzie ul. Ogrodowa w Szubinie. Zamknięcie spowodowane jest remontem. 

Advertisement

W piątek 8 grudnia wypożyczalnia na piętrze żnińskiej biblioteki będzie nieczynna. Oddział dziecięcy i czytelnia będą działały normalnie.

     Jadwiga Jelinek, dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie poinformowała, że w piątek 8 grudnia nieczynna będzie wypożyczalnia książek na piętrze. Spowodowane jest to remontem korytarza, na którym będzie też położona wykładzina termozgrzewalna. Biblioteka wydatkuje na ten remont 8.000 zł.
     W piątek 8 grudnia będzie czynny oddział dla dzieci i czytelnia. Bardzo potrzebujący książki do poczytania w weekend będą mogli jednak wypożyczyć coś dla siebie, choć należy się spodziewać, że nie cały księgozbiór będzie dostępny.
     W poniedziałek 11 grudnia biblioteka będzie już otwarta normalnie, ale w któryś z kolejnych dni przyszłego tygodnia planowana jest jednodniowa kontynuacja założonych prac remontowych, więc wypożyczalnia zostanie raz jeszcze zamknięta.

Karol Gapiński, 7 XII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry