10 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich zorganizowany został XII Powiatowy Przegląd Stołów Wigilijnych.

Każdy, kto przybył w niedzielę do domu kultury mógł zobaczyć pięknie przystrojone i bogate stoły wigilijne fot. Paweł Lachowicz
Każdy, kto przybył w niedzielę do domu kultury mógł zobaczyć pięknie przystrojone i bogate stoły wigilijne fot. Paweł Lachowicz

     Tradycyjne stoły wigilijne zaprezentowało 11 wystawców, wśród nich: KGW Młyny/Młynice, które reprezentowało GRK w Strzelnie, KGW Wszedzień (gm. Mogilno), KGW Kwieciszewo (powiat mogileński), DPS Siemionki, KGW z Nożyczyna, Wójcina, Woli Kożuszkowej, Jezior Wielkich, Rzeszynka, Rzeszyna oraz Stowarzyszenie Młode Dęby reprezentujące gminę Dąbrowa.

     Na uczestników czekała także żywa stajenka, stanęła na świątecznie oświetlonym placu przy GOKiR. W trakcie przeglądu można było posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu miejscowych zespołów muzycznych. Wzorem lat ubiegłych przedstawiciele wszystkich wystawców otrzymali upominki w postaci drobnego sprzętu AGD.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 12 XII 2017

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry