W piątkowe popołudnie 15 grudnia na wspólnym świątecznym opłatku spotkali się członkowie Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Autyzmem i Zaburzeniami Pokrewnymi oraz Ich Rodzinom Niebieskie Serducho z siedzibą w Mogilnie. 

Artystyczna niespodzianka fot. Joanna Świetnicka
Artystyczna niespodzianka fot. Joanna Świetnicka

     Uroczystość odbyła się w sali widowiskowej Mogileńskiego Domu Kultury w Mogilnie. Spotkanie prowadziły prezes stowarzyszenia Grażyna Rosłaniec i wiceprezes Barbara Narbut. Na wstępie wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczno-noworoczne życzenia. Spotkanie zgromadziło kilkadziesiąt osób, wśród których nie zabrakło zaproszonych gości. Jedną z atrakcji była artystyczna niespodzianka w wykonaniu mogileńskiej grupy hiphopowej Rockin Style Crew, której przewodniczy Arkadiusz Renk. Nie zabrakło też wizyty św. Mikołaja i słodkiego poczęstunku.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 18 XII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry