W świetlicy wiejskiej w Strzelcach (gm. Mogilno) 17 grudnia miało miejsce Świąteczne spotkanie z kolędą i poezją bożonarodzeniową. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Aniołki komisja oceniła na miejscu fot. Joanna Świetnicka
Aniołki komisja oceniła na miejscu fot. Joanna Świetnicka

     Spotkanie było okazją do ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom konkursu Anioł moich świąt. Uczniowie miejscowej podstawówki zaprezentowali wiersze o tematyce bożonarodzeniowej. Recytacja przeplatana była wspólnym śpiewaniem kolęd. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.
     Przedsięwzięcie odbyło się z inicjatywy Stowarzyszenia Jarzębina w Strzelcach, Sołectwo Strzelce i Szkoły Podstawowej im. Ofiar Katynia w Strzelcach.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 19 XII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry