W miłej i przyjaznej atmosferze, na wspólnych rozmowach i śpiewaniu kolęd upłynęło spotkanie wigilijne zorganizowane w sobotę 30 grudnia w świetlicy wiejskiej w Wylatowie (gm. Mogilno).

Podczas spotkania nie mogło zabraknąć tradycyjnego dzielenia się opłatkiem fot. Joanna Świetnicka
Podczas spotkania nie mogło zabraknąć tradycyjnego dzielenia się opłatkiem fot. Joanna Świetnicka

     Członkinie miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, mieszkańcy sołectwa i zaproszeni goście po modlitwie złożyli sobie życzenia świąteczno-noworoczne. Uroczystość prowadziła Małgorzata Szwarckopf, sołtys Wylatowa. Każdy miał okazję skosztować tradycyjnych potraw wigilijnych oraz ciast przygotowanych przez panie z KGW. W programie spotkania nie zabrakło też wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek z udziałem Waldemara Krystkowiaka i prowadzonych przez niego zespołów Wylatowianki z Wylatowa i Złota Jesień działającego przy Osiedlu nr 2 w Mogilnie.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 31 XII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry