Program zatytułowany Śmiechokalipsa i przygotowany na 10-lecie kabaretu "Nowaki" z Zielonej Góry obejrzeli w stolicy Pałuk sympatycy tych artystów.

26 stycznia kabaret Nowaki wystąpił w ŻDK fot. Karol Gapiński
26 stycznia kabaret Nowaki wystąpił w ŻDK fot. Karol Gapiński

     W piątkowe popołudnie 26 stycznia sala widowiskowa Żnińskiego Domu Kultury wypełniła się publicznością. Sprzedano ponad 300 wejściówek i organizatorzy z trudem odnajdywali w magazynach ŻDK kolejne krzesełka, aby wszyscy goście mogli na siedząco obejrzeć występ jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów.
     Tworzą go Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów. Ta trójka artystów z Zielonej Góry już od 10 lat występuje pod szyldem Kabaret Nowaki. I właśnie na 10-lecie tej grupy powstał blisko dwugodzinny program Śmiechokalipsa, na który złożyły się zarówno znane już sympatykom kabaretu, jak i zupełnie nowe skecze.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Karol Gapiński, 27 I 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry