W żnińskiej książnicy trwają „Wakacje z biblioteką”. Na ostatnich literacko-plastycznych zajęciach dzieci tworzyły własne historie obrazkowe.

Nawet najmłodsze dzieci tworzyły własne historyjki obrazkowe fot. Marta Złotnicka
Nawet najmłodsze dzieci tworzyły własne historyjki obrazkowe fot. Marta Złotnicka

     Młodzi uczestnicy spotkania dowiedzieli, jak wygląda i jak powstaje komiks, i obejrzeli przygotowaną na ten temat prezentację, rozpoznając swoich ulubionych bohaterów. Później dzieci tworzyły własne obrazkowe opowieści. Na zakończenie spotkania każde z nich otrzymało książkowy upominek, który samo mogło sobie wybrać. Zajęcia prowadziła Beata Garbacz z oddziału dla dzieci żnińskiej biblioteki.

     Kolejne letnie spotkanie w bibliotece dla najmłodszych czytelników odbędzie się w środę 8 sierpnia. Tym razem dzieci grać będą w wakacyjne koło fortuny.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Marta Złotnicka, 2 VIII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry