18 października na żnińskim rynku odbyły się warsztaty graficzne, poprowadzone przez Jarosława Strzałkę i Natalię Wudzińską.

Jarosław Strzałka podczas pracy nad jednym z wielu powstałych tego dnia obrazów fot. Witold Ejankowski
Jarosław Strzałka podczas pracy nad jednym z wielu powstałych tego dnia obrazów fot. Witold Ejankowski

     Przewodnią tematyką prac była przestrzeń kosmiczna, nie zabrakło jednak scenerii urbanistycznych czy pejzaży. Obrazy powstawały przy wykorzystaniu farb w spray'u oraz rozmaitych akcesoriów (np. szpachelek lub nożyków do tapet).
     Udział w warsztatach mógł wziąć każdy zainteresowany. Prowadzący przybliżali technikę malowania oraz podpowiadali, jakich narzędzi użyć, aby osiągnąć pożądany efekt. Ponadto, prace wykonane na rynku rozdawane były wśród zgromadzonych - wiele z nich rezerwowano jeszcze w trakcie powstawania.
     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Witold Ejankowski, 19 X 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry