Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Małgorzata Lewińska i Artur Dziurman wystąpili na deskach barcińskiego Miejskiego Domu Kultury w spektaklu komediowym zatytułowanym Mężczyzna idealny.

Jacek Kawalec i Małgorzata Lewińska fot. Magdalena Kruszka
Jacek Kawalec i Małgorzata Lewińska fot. Magdalena Kruszka

     Fabuła spektaklu komediowego, nazywanego także komedią terapeutyczną, rozpoczyna się od kryzysu gwiazdora, showmana telewizyjnego (w tej roli Jacek Kawalec), który przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, w którego wcielił się Maciej Damięcki. Perypetie bohaterów kliniki wywoływały salwy śmiechu, a aktorzy nagradzani byli gromkimi brawami.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Kruszka, 10 XII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry