Najpierw przedstawienie bożonarodzeniowe, a później koncert kolęd odbył się w wykonaniu uczniów SP 1 w Żninie na scenie Żnińskiego Domu Kultury.

fot. Karol Gapiński
fot. Karol Gapiński

     20 grudnia cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie poza uczniami klas VIII, którzy pisali próbny egzamin, zebrała się w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury. Uczniowie udzielający się w ognisku misyjnym przedstawili jasełka. Rozstrzygnięty został konkurs wiedzy dla uczniów klas IV "Jaka to kolęda?" Wzięło w nim udział 37 uczniów, którzy pisali test sprawdzający ich wiedzę na temat kolęd i pastorałek.

     W drugiej części tego wydarzenia wystąpił chór szkolny pod kierunkiem Beaty Różańskiej, a także soliści i instrumentaliści, którzy wykonywali najpiękniejsze kolędy.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 20 XII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry