16 stycznia w ŻDK studio teatralne Krak-Art zaprezentowało przedstawienie dla dzieci "Przygody Krecika".

fot. Karol Gapiński
fot. Karol Gapiński

     W ramach Ferii ze Żnińskim Domem Kultury w środę na scenie w sali widowiskowej wystąpili aktorzy studia teatralnego Krak-Art ze spektaklem dla dzieci Przygody Krecika. Właściwie trzeba powiedzieć, że wystąpili nie tylko oni, bo przedstawienie miało charakter interaktywny, więc na scenę zaproszone zostały także dzieci. Inni mali widzowie włączali się aktywnie w opowiadaną historię tańcząc i wykonując przed sceną instrukcje bohaterów spektaklu. 

     Tym głównym bohaterem był Krecik, któremu znudziło się mieszkanie we własnym kopcu, w którym panuje ciemność. Dlatego korzystając z propozycji innych zwierzątek Krecik odwiedził ich mieszkania, próbując znaleźć w nich dla siebie miejsce. Okazało się jednak, że nigdzie nie jest tak dobrze, jak we własnym domu.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 16 I 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry