Dzieci i młodzież, która uwielbia śpiewać, ma w Żninie od 3 lat okazję zawsze w zimowe ferie na kształtowanie swych talentów pod okiem fachowców od wokalistyki. Na koniec młodzi ludzie prezentują na scenie, czego się tym razem nauczyli. Nie inaczej było w tym roku.

fot. Karol Gapiński
fot. Karol Gapiński

     Grupa młodych miłośników wokalistyki  już po raz trzeci uczestniczyła w warsztatach prowadzonych w ferie zimowe w Żnińskim Domu Kultury przez Ludmiłę Małecką i Artura Grudzińskiego. Warsztaty trwały od poniedziałku do środy. Tak, jak w poprzednich latach założenie było takie, że na koniec adepci śpiewu wystąpią z koncertem na deskach ŻDK.

     Dlatego nie tylko w trakcie kilkugodzinnych zajęć z instruktorami, ale i wieczorami w domach trwała intensywna praca nad opanowaniem tekstów i kluczowych dźwięków. Wszystko po to, aby w środowe popołudnie zaprezentować się przed najbliższymi, którzy pojawili się na widowni.

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 17 I 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry